10 Ocak 2011 Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin Bursa'nın Karacabey ilçesinde, karayolu üzerinde onlarca ölü kuşa rastlanıldı.

Bu konu 999 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin 999 Reviews

Konuyu değerlendir: Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 999 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin

10 Ocak 2011

Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin

Bursa'nın Karacabey ilçesinde, karayolu üzerinde onlarca ölü kuşa rastlanıldı.

Vatandaşlar, Bursa-İzmir karayolunun Karacabey yakınlarındaki bölümünde ''Sığırcık'' cinsi onlarca ölü kuş bulundu.

Durumun bildirilmesinin ardından Karacabey İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri olay yerine giderek incelemelerde bulundu.

Kuş ölümlerinin, araç çarpması sonucu olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu, kesin nedenin belirlenmesi için araştırmaların sürdürüldüğü bildirildi.

Bursa'da meydana gelen bu olay akıllara Amerika, ardından da İtalya ve İsveç'te yaşanan kuş ölümlerini getirdi.

İlk olarak Amerika'da, ardından da İtalya ve İsveç'te gökten ölü kuş yağmıştı. Vatandaşlar arasında büyük paniğe ve korkuya neden olan kuş ölümlerinin Türkiye'de de meydana gelmesi endişe yarattı.

A.A.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Esrarengiz ölümlerde sıra Türkiye'nin

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 999

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler