Kullanıcı Tag Listesi

09 Ocak 2011 Kum ocağında 40 işçi zehirlendi Nigde Ulukışla ilçesine bağlı Alihoca köyünde kum ocağında çalışan işçilerden 40 kişi, verilen öğle yemeğinde zehirlendi. İlk belirlemelere göre, durumu ağır olan işçiler Ulukışla Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahaleden sonra Niğde Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Diğer hastalar ise Ulukışla Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi. Hastane yönetiminden alınan bilgilere göre, Salih G., Cuma K., Bünyamin D., Erhan G., Ercan

Bu konu 788 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kum ocağında 40 işçi zehirlendi 788 Reviews

Konuyu değerlendir: Kum ocağında 40 işçi zehirlendi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 788 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart Kum ocağında 40 işçi zehirlendi

09 Ocak 2011

Kum ocağında 40 işçi zehirlendi

Nigde Ulukışla ilçesine bağlı Alihoca köyünde kum ocağında çalışan işçilerden 40 kişi, verilen öğle yemeğinde zehirlendi.

İlk belirlemelere göre, durumu ağır olan işçiler Ulukışla Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahaleden sonra Niğde Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Diğer hastalar ise Ulukışla Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi. Hastane yönetiminden alınan bilgilere göre, Salih G., Cuma K., Bünyamin D., Erhan G., Ercan Ç., Tolga G., Ramazan D., Reyhan B., Ali Rıza Ç.'nin Ulukışla Devlet Hastanesi'nde tedavilerine devam ediliyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kum ocağında 40 işçi zehirlendi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 788

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri