06 Ocak 2011 Galatasaray'a yeni forma Ali Sami Yen Stadına bir süre sonra veda edecek Galatasaray, yeni stadına yeni formasıyla girecek. 2010-2011 sezonunun 2. yarısından itibaren giyilmeye başlanacak ve yarından itibaren taraftarlarla buluşacak olan 3 Çubuklu Forma, Antalya kampının yapıldığı Rixos Lares Oteli'nde tanıtıldı.

Bu konu 975 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Galatasaray'a yeni forma 975 Reviews

Konuyu değerlendir: Galatasaray'a yeni forma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 975 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Galatasaray'a yeni forma

06 Ocak 2011

Galatasaray'a yeni forma

Ali Sami Yen Stadına bir süre sonra veda edecek Galatasaray, yeni stadına yeni formasıyla girecek.

2010-2011 sezonunun 2. yarısından itibaren giyilmeye başlanacak ve yarından itibaren taraftarlarla buluşacak olan 3 Çubuklu Forma, Antalya kampının yapıldığı Rixos Lares Oteli'nde tanıtıldı.
    Genel menajer Adnan Sezgin'in de katıldığı tanıtımda, teknik ekip ve futbolcular ''Ali Sami Yen'e veda, Türk Telekom Arena'ya merhaba'' sloganıyla sunulan yeni formaların tanıtımını hep birlikte yaptı.
    Öte yandan, tanıtıma yeni transfer Arjantinli futbolcu Juan Emmanuel Culio da katıldı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Galatasaray'a yeni forma

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 975

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler