Kullanıcı Tag Listesi

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir. ÇARŞAMBA BELEDİYESİ (Ç) Son Başvuru Tarihi : 27 Aralık 2010

Bu konu 893 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Özürlü İŞ Alım İlanı 893 Reviews

Konuyu değerlendir: Özürlü İŞ Alım İlanı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 893 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart Özürlü İŞ Alım İlanı

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un SAMSUN İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

ÇARŞAMBA BELEDİYESİ (Ç)

Son Başvuru Tarihi : 27 Aralık 2010

Yayınlanma Tarihi : 17 Aralık 2010, Sayı : 855876

Genel Şartlar ve Notlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
    Gassal Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
    Meslek Yüksek Okulu Önlisans İlahiyat (Önlisans) Önlisans

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
    Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP93 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÇARŞAMBA

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
    Toplam Açık İş Sayısı 1
    İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
    Çalışma Şekli Tam Süreli

Bu haber 153 defa okunmuştur.

5 4 3 2 1

Devlet Kurumları

Özürlü Harita Teknikeri ve İnşaat Teknikeri Alım İlanı
    Bu işgücü istemi, İŞKUR'un UŞAK İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
    Özürlü Bilgisayar Mühendisi Alım İlanı
    Bu işgücü istemi, İŞKUR'un BÜYÜKÇEKMECE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
    Özürlü Beden İşçisi Alım İlanı
    Özürlü Büro İşçisi Alım İlanı
    MEB, 47 özürlü öğretmen alacak
    Özürlü Mühendis Alım İlanı
    Özürlü Harita Mühendisi Alım İlanı
    Özürlü Personel Alım İlanı
    Özürlü İnşaat Mühendisi ve Mimar Alım İlanı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Özürlü İŞ Alım İlanı

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 893

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri