Kullanıcı Tag Listesi

Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları http://www.tulumba.com/mmTULUMBA/Images/bk/zBK964403OF628_250.jpg Şimdi çokiyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz. Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor: Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra kendi

Bu konu 4727 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları. 4727 Reviews

Konuyu değerlendir: Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4727 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11199
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    9
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları.

Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları

Şimdi çokiyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz. Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor: Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz. (...) Benim için şimdilik tek amaç, buradan kurtulmak. Ama gerçekten zübüklerden, kendi zübüklüğümüzden kurtulabilecek miyiz? İşte bu soruya cevap veremediğim için nereye gideceğimi, ne yapacağımı bilemiyorum. Yeni gideceğim yerden sana mektup yazar, önce kendi zübüklüğümden kurtulup kurtulamadığımı anlatırım.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Zübük (Aziz Nesin) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Yorumları.

Kategori: Gazete,Dergi,İnternetten Alıntılar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 4727

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri