Evet arkadaslar böyle konulara gercektend aliskin bir topluma sahip deyiliz diye düsünüyorum.sizce kendinizi anlatip bu benim düsüncemdir diye düsündügünüz oluyormu,hic kendinize sordunuzmu?neden hep baskalarinin söyledikleri bizim icin dogru veya iyi görünüyor?ihtiraz etme hakkimiz ve begenmeme gibi bir hakimiz yokmu?bizim toplumumuz icin neden hep yabancilarin söyledikleri övücü sözler ön pilanda tutuluyor,onlar bizden üstünmü diye? böyle sorular cokalatabiliriz,fikirlerinizi anlatipta biz

Bu konu 1307 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
toplumun %kaci kendi fikrini söylüyebiliyor? 1307 Reviews

Konuyu değerlendir: toplumun %kaci kendi fikrini söylüyebiliyor?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1307 kez incelendi.

Torpag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    19
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    538
    @Torpag

Standart toplumun %kaci kendi fikrini söylüyebiliyor?

Evet arkadaslar böyle konulara gercektend aliskin bir topluma sahip deyiliz diye düsünüyorum.sizce kendinizi anlatip bu benim düsüncemdir diye düsündügünüz oluyormu,hic kendinize sordunuzmu?neden hep baskalarinin söyledikleri bizim icin dogru veya iyi görünüyor?ihtiraz etme hakkimiz ve begenmeme gibi bir hakimiz yokmu?bizim toplumumuz icin neden hep yabancilarin söyledikleri övücü sözler ön pilanda tutuluyor,onlar bizden üstünmü diye? böyle sorular cokalatabiliriz,fikirlerinizi anlatipta biz de variz demeye ne dersiniz?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: toplumun %kaci kendi fikrini söylüyebiliyor?

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Torpag

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1307

Etiketler