Kullanıcı Tag Listesi

27 Kasım 2010 Belçika'da silahlı çatışma: 2 Türk ağır yaralandı Belçika'nın Gent şehrinde bugün sabaha karşı çıkan silahlı çatışmada ikisi ağır olmak üzere üç Türk yaralandı. Türklerin yoğun olarak yaşadığı 'Sleepstraat'ta meydana gelen olayda iki grup arasında başlayan sözlü kavgada silahlar çekildi. Miray adlı kahvede başlayan anlaşmazlık sabah 05.30 sularında dışarıda devam etti. Savcılıktan alınan bilgiye göre beş kişinin karıştığı olayda ikisi ağır olmak üzere üç kişi

Bu konu 725 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
2 Türk ağır yaralandı 725 Reviews

Konuyu değerlendir: 2 Türk ağır yaralandı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 725 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart 2 Türk ağır yaralandı

27 Kasım 2010

Belçika'da silahlı çatışma: 2 Türk ağır yaralandı

Belçika'nın Gent şehrinde bugün sabaha karşı çıkan silahlı çatışmada ikisi ağır olmak üzere üç Türk yaralandı.

Türklerin yoğun olarak yaşadığı 'Sleepstraat'ta meydana gelen olayda iki grup arasında başlayan sözlü kavgada silahlar çekildi. Miray adlı kahvede başlayan anlaşmazlık sabah 05.30 sularında dışarıda devam etti. Savcılıktan alınan bilgiye göre beş kişinin karıştığı olayda ikisi ağır olmak üzere üç kişi yaralandı. Yaralılardan ikisinin ameliyata alındığı; diğerin ise ayakta tedavisinden sonra sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü ifade edildi. Yaralılardan K. İ'nin yoğun bakımda olduğu ve hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı kaydedilirken, hastanedeki diğer Türk B.B'nin ise yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Gent Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. 'Türk Mahallesi'de meydana gelen üzücü olay sonrası 'Sleepstraat' trafiğe kapatıldı. Geçtiğimiz ay da Gent yakınlarındaki Meulebeke'de iki Türk ailesinin anlaşmazlığında silahlar çekilmiş ve aynı aileden iki Türk vatandaşı kurşunlanarak öldürülmüştü. CİHA

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 2 Türk ağır yaralandı

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 725

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri