Kullanıcı Tag Listesi

24 Kasım 2010 İtalya'da camiye gidenler fişleniyor İtalya'da aşırı sağın güçlü olduğu Kuzey bölgelerinde camiiye giden Müslümanların fişlendiği ortaya çıktı. İtalya'nın kuzeyinde bulunan ve aşırı sağın güçlü olduğu Treviso eyaleti ve çevresinde camiiye giden Müslümanların İtalyan polisi tarafından fişlendiği ortaya çıktı.

Bu konu 828 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İtalya'da camiye gidenler fişleniyor 828 Reviews

Konuyu değerlendir: İtalya'da camiye gidenler fişleniyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 828 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart İtalya'da camiye gidenler fişleniyor

24 Kasım 2010

İtalya'da camiye gidenler fişleniyor

İtalya'da aşırı sağın güçlü olduğu Kuzey bölgelerinde camiiye giden Müslümanların fişlendiği ortaya çıktı.

İtalya'nın kuzeyinde bulunan ve aşırı sağın güçlü olduğu Treviso eyaleti ve çevresinde camiiye giden Müslümanların İtalyan polisi tarafından fişlendiği ortaya çıktı.

Ülkenin en büyük Müslüman derneği İtalya Müslüman Birliği Başkanı Hamza Picardo, Treviso eyaletinde bulunan Montebello Camii'nin kapısında bulunan polislerin ellerinde camiiye namazlarını eda etmeye gelen Müslümanların bilgilerinin yer aldığı belgeler gördüğünü söyledi.

Picardo, benzeri vakaların Cornuda ve Castelfranco Veneto kasabalarında bulunan camiilerde de meydana geldiğini söyleyerek yönetimin bu skandal hakkında açıklama yapmasını beklediklerini ifade etti.

Consulta Islamica'nın yetkilisi ve gazeteci Mısırlı Muhammed Ahmed ise İtalyan polisinin bu konuda sicilinin kabarık olduğunu söyleyerek başkent Roma'da resmi yetkililere şikayetlerini aktaracaklarını kaydetti.

dunyabulteni

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İtalya'da camiye gidenler fişleniyor

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 828

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri