Kullanıcı Tag Listesi

İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti! Ehl-i Beyt Haber Ajansı ABNA- Hatem-ul Enbiya-s- Hava Savunması Karargahı Tatbikat Sorumlusu Albay Ebulfazl Feramiheni “Velayet Seması Koruyucuları-3 tatbikatının 2. aşamasının son saatlerinde muhabirler arasında yaptığı açıklamada “Füze sistemlerimizde yapılan deneme ve değerlendirmeler tamamen başarılı geçti. Şu ana kadar bütün füze sistemlerimiz başarıyla denendi” dedi. Albay Feramiheni daha sonra, topçu sistemler alanında yapılan

Bu konu 962 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti! 962 Reviews

Konuyu değerlendir: İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 962 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti!

İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti!
    Ehl-i Beyt Haber Ajansı ABNA- Hatem-ul Enbiya-s- Hava Savunması Karargahı Tatbikat Sorumlusu Albay Ebulfazl Feramiheni “Velayet Seması Koruyucuları-3 tatbikatının 2. aşamasının son saatlerinde muhabirler arasında yaptığı açıklamada “Füze sistemlerimizde yapılan deneme ve değerlendirmeler tamamen başarılı geçti. Şu ana kadar bütün füze sistemlerimiz başarıyla denendi” dedi.

Albay Feramiheni daha sonra, topçu sistemler alanında yapılan denemelerinde başarıyla değerlendirildiklerini belirtmenin yanında “tatbikatının 4. gününde farazi düşmanın 10’u aşkın pilotsuz uçağı, anti cruise kanalı vasıtasıyla imha edildi” dedi.

Hatem-ul Enbiya-s- Hava Savunması Karargahı Tatbikat Sorumlusu Albay Feramiheni açıklamalarının devamında yurt çapında ve bütün askeri Kuvvetlerimizin katılımıyla düzenlenen “Velayet Seması Koruyucuları-3” tatbikatının bütün deneme ve değerlendirmelerinin başarılı geçtiğinin altını çizerek “İran radar kanalının tamamlayıcısı olan “Gep filer” gibi taktik radarları ilk kez denendiler ve bunlar “RCS” uçakşarını başarıyla keşif ve tespit edebildiler.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İran hava savunması 10’u aşkın pilotsuz uçağı imha etti!

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 962

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Yer imleri

Yer imleri