18 Kasım 2010 Perşembe 01:14 Kanal D'den affedilmeyecek hata - Video Bayramın ilk günü Şile'de kaybolan 3 yaşındaki Berat bulundu. Sevindirici haberden dakikalar önce, anne Ermiş Coşkun'un da katıldığı Kanal D'deki 'son dakika' yayını ise üzücü ve düşündürücüydü.Yazılı ve görsel medya açısından durgun geçen bayram tatilinde, kayıp çocuk haberi kameraları İstanbul Şile’ye çevirdi. İki gün önce kaybolan 3 yaşındaki Berat, akşam saatlerinde bulundu; çocuğun sağlık durumu iyi. Haber,

Bu konu 910 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kanal D'den affedilmeyecek hata 910 Reviews

Konuyu değerlendir: Kanal D'den affedilmeyecek hata

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 910 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Angry Kanal D'den affedilmeyecek hata

18 Kasım 2010 Perşembe 01:14
    Kanal D'den affedilmeyecek hata - Video
    Bayramın ilk günü Şile'de kaybolan 3 yaşındaki Berat bulundu. Sevindirici haberden dakikalar önce, anne Ermiş Coşkun'un da katıldığı Kanal D'deki 'son dakika' yayını ise üzücü ve düşündürücüydü.Yazılı ve görsel medya açısından durgun geçen bayram tatilinde, kayıp çocuk haberi kameraları İstanbul Şile’ye çevirdi.

İki gün önce kaybolan 3 yaşındaki Berat, akşam saatlerinde bulundu; çocuğun sağlık durumu iyi.

Haber, başta aile olmak üzere herkesi sevindirirken, sadece dakikalar önce bir televizyon kanalından ekranlara gelen görüntüler düşündürücüydü.

Berat’ın nasıl bulunduğuyla ilgili ayrıntılar henüz netleşmezken, Kanal D Ana Haber, çocuğun kayıp olduğu saatlerde anne Emiş Coşkun’u canlı yayına çıkardı.

BERAT'IN DURUMU İYİ

Bayram tatili için ailesiyle geldiği Şile'nin Oruçoğlu köyünde kaybolan 3 yaşındaki Berat Coşkun bulundu.

Berat'ın babası Tayfun Coşkun, köy meydanında beklerken, önce Berat'ın pantolonunun avcılar tarafından bulunduğu haberinin geldiğini ifade etti. Coşkun, bu haberden yaklaşık 20 dakika sonra, jandarma ekipleri tarafından Berat'ın sabah arama yapılan noktada bataklığa saplanmış şekilde bulunduğu ve köy meydanına getirildiği bilgisini aldıklarını kaydetti.

Tayfun Coşkun, ''Berat, köy meydanına geldiğinde sağlık durumu çok iyiydi. Fakat biz detaylı sağlık kontrolü istedik. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şu an doktorlar durumunu araştırıyorlar. Kendisi iyi görünüyor, ama iki gündür kayıp olduğu için içimiz rahat değil. Detaylı araştırma istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Minik Berat, Şile'nin Oruçoğlu köyünde dün sabah kaybolmuştu.

Muhabir acılı anneyi dinledi, kulaklığına bir şey söylendi, Berat’ın küçük abisi dışarıya çıkartıldı ve 'SON DAKİKA' bilgisi annenin yanında dinleyenlerle paylaşıldı: "Köyün 3-4 km dışında bir çocuk cesedi bulunmuş..."

ANNE COŞKUN: MUHABİR ÇOK ÜZÜLDÜ

Oğlunun bulunmasının ardından, "Diğer anneler de benim gibi sevinir. Bugün benim bayramım... '' diyen ve "İlk önce benden su istedi... Askerler ve medya sayesinde bulundu... İki çikolatayı ağzına attı, çok acıkmış'' şeklinde konuşan anne Emiş Coşkun'a, Kanal D'deki yayın soruldu.

Yanlış haber geçen muhabirin çok üzüldüğünü, onun durumunun da kendisini üzdüğünü söyleyen Coşkun, olayın kaçırılma değil, kaybolma olduğunu ifade ederek, ''Bu haber bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanmış. Ona, 'çamaşır bulundu' diye haber gelmiş. O da canlı yayında 'ceset bulundu' diye konuştu. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Çocuğum bulundu ve kendinde'' dedi

Haber7

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kanal D'den affedilmeyecek hata

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 910

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler