Kullanıcı Tag Listesi

http://www.imagee.net/upload/files/2010-11/ebc7514e.jpg Etiler Lisesi öğrencisi 14 yaşındaki Banu Aydınatay ile aynı yaştaki kuzeni Dilan Yenigün tam 9 gündür bulunamadı. İki kuzen, geçtiğimiz cumartesi günü Banu’nun annesi Dilek Aydınatay’la, Tarabya’da oturan akrabalarına gitti. Pazar sabahı uyanan anne Aydınatay, kızının ve yeğeninin yataklarında olmadığını gördü. Kızların telefonları, çantaları odada duruyordu. İki kuzen sadece kıyafetlerini giymiş ve ortadan kaybolmuştu. Geride ise

Bu konu 1008 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Dilan ve Banu'dan Hala Haber Yok 1008 Reviews

Konuyu değerlendir: Dilan ve Banu'dan Hala Haber Yok

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1008 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Exclamation Dilan ve Banu'dan Hala Haber Yok

Etiler Lisesi öğrencisi 14 yaşındaki Banu Aydınatay ile aynı yaştaki kuzeni Dilan Yenigün tam 9 gündür bulunamadı. İki kuzen, geçtiğimiz cumartesi günü Banu’nun annesi Dilek Aydınatay’la, Tarabya’da oturan akrabalarına gitti. Pazar sabahı uyanan anne Aydınatay, kızının ve yeğeninin yataklarında olmadığını gördü. Kızların telefonları, çantaları odada duruyordu. İki kuzen sadece kıyafetlerini giymiş ve ortadan kaybolmuştu.

Geride ise Dilan’ın yazdığı, “Bizi merak etmeyin. Kendimizi dinlemek istiyoruz. Güvenli bir yere gideceğiz” şeklindeki not vardı. Gazeteye ilan veren aileler kızlarını aramaya aramaya başladı ancak aradan geçen 9 güne rağmen bir sonuç alınamadı.

Kızlarımı birisi tutuyor

Kızların kaybolmasına ilişkin ifadesi alınan şüphelinin 35 yaşlarında biri olduğunu belirten anne Aydınatay, “Mesajlaştıkları biri. İfadesi alındı. Biz de artık ondan şüphelenmiyoruz. Biz kendisini tanımıyoruz. Biz bu kişiyle görüştüğünü telefonundan öğreniyoruz. Bunu emniyetin çalışmaları ile öğrendik. Kızıma, ‘Gözlerin güzel’ diye yazmış. Kızım da ‘benim her zamanki bakışlarım o’ demiş. Ben çocuklarımın biri tarafından tutulduğuna inanıyorum. İnşallah bir şeyleri yoktur” diye konuştu.

Çok büyük acı

6 Kasım akşamı kardeşinin Tarabya’daki evine gittiklerini, saat geç olduğu için de kızı ile orada kaldıklarını söyleyen Aydınatay, “Kızım ile orada kaldık. Sabah kalktık Banu ile Dilan yoktu. O akşam her zamanki gibiydiler. Hiçbir tuhaflık yoktu. Evden çıkarken hiçbir şey almamışlar. Banu’nun kimliği yanındaydı. Dilan’ın kimliği de yanında yok. Çok büyük acıymış. Allah kimseye göstermesin” diyerek, gözyaşlarına hakim olamadı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Dilan ve Banu'dan Hala Haber Yok

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1008

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

BİR GÜZEL HABER DE TATVAN'DAN

Bolu'da 9 gün önce kaybolan kuzenler Banu Aydınatay ile Dilan Yenigün de Bitlis'in Tatvan Küçüksu Jandarma Karakol Komutanlığına bağlı ekipler tarafından bulundu.

Tatvan Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen kuzenlerin ifadelerinin alınacağı belirtildi

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri