Kullanıcı Tag Listesi

17 Kasım 2010 Tunceli'de bomba patladı Tunceli merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde bir muhtarın evinin bahçesine bırakılan iki bombadan biri patladı, olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Güneş'e ait olduğu belirtilen evin bahçesine, kim ya da kimler tarafından bırakıldığı tespit edilemeyen 2 bombadan biri dün gece saatlerinde patladı. Can kaybının olmadığı patlamada, evin bahçesinde bulunan minibüs hasar gördü. Tunceli Emniyet Müdürlüğü'ne

Bu konu 794 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Tunceli'de bomba patladı 794 Reviews

Konuyu değerlendir: Tunceli'de bomba patladı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 794 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart Tunceli'de bomba patladı

17 Kasım 2010

Tunceli'de bomba patladı

Tunceli merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde bir muhtarın evinin bahçesine bırakılan iki bombadan biri patladı, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Güneş'e ait olduğu belirtilen evin bahçesine, kim ya da kimler tarafından bırakıldığı tespit edilemeyen 2 bombadan biri dün gece saatlerinde patladı. Can kaybının olmadığı patlamada, evin bahçesinde bulunan minibüs hasar gördü. Tunceli Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bomba imha uzmanlarının olay yerindeki incelemesinin ardından bahçede tespit edilen ikinci bir bomba fünye ile imha edildi. Araç lastiklerinin içine konulan el bombasının fünye ile patlatılması sonucu ilginç görüntüler oluştu.

Geçen haftalarda Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Şehit Cemalettin Özdemir Polis Amirliği'ne terör örgütü PKK tarafından saldırıda bulunulmuş, çıkan çatışmada 1 polis memuru yaralanmış, 1 PKK'lı ise ölü ele geçirilmişti.

cihan

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Tunceli'de bomba patladı

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 794

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri