14 Kasım 2010 Vergi daireleri yarın açık Maliye Bakanlığı, vergi dairelerinin yarın saat 13.00'e kadar açık olacağını bildirdi. Maliye Bakanlığı, vergi dairelerinin yarın saat 13.00'e kadar açık olacağını bildirdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, Başbakanlığın talimatı ile kurum yöneticileri tarafından gerekli tedbirler alınarak hizmetlerin aksatılmaması ve zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamuda çalışan memur, işçi ve

Bu konu 1014 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Vergi daireleri yarın açık 1014 Reviews

Konuyu değerlendir: Vergi daireleri yarın açık

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1014 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Vergi daireleri yarın açık

14 Kasım 2010

Vergi daireleri yarın açık

Maliye Bakanlığı, vergi dairelerinin yarın saat 13.00'e kadar açık olacağını bildirdi.

Maliye Bakanlığı, vergi dairelerinin yarın saat 13.00'e kadar açık olacağını bildirdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, Başbakanlığın talimatı ile kurum yöneticileri tarafından gerekli tedbirler alınarak hizmetlerin aksatılmaması ve zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamuda çalışan memur, işçi ve diğer personelin 15 Kasım Pazartesi günü yarım gün idari izinli sayılacağı hatırlatıldı.

Açıklamada, hizmetlerin aksatılmaması amacıyla vergi dairelerinin yarın saat 13.00'e kadar açık bulundurulacağı belirtildi.

dunyabulteni

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Vergi daireleri yarın açık

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1014

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler