Kullanıcı Tag Listesi

12 Kasım 2010 İzmir beşik gibi sallandı! İZMİR’de dün 2.7, 3.7, 2.6, 3.4, 4.9, 2.4, 2.4 ve 2.8 büyüklüğünde 8 deprem ile Aydın’da 3.0 ile 2.8 büyüklüğünde 2 ayrı deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden yapılan açıklamaya göre, merkez üssü İzmir’in Selçuk İlçesi olan 7 ayrı deprem ile Bayındır İlçesi’nde 1, Aydın’da da 2 ayrı deprem meydana oldu. Selçuk’ta meydana gelen depremler sırasıyla, dün 20.22’de 2.7, 21.15’te

Bu konu 817 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İzmir beşik gibi sallandı! 817 Reviews

Konuyu değerlendir: İzmir beşik gibi sallandı!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 817 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart İzmir beşik gibi sallandı!

12 Kasım 2010

İzmir beşik gibi sallandı!

İZMİR’de dün 2.7, 3.7, 2.6, 3.4, 4.9, 2.4, 2.4 ve 2.8 büyüklüğünde 8 deprem ile Aydın’da 3.0 ile 2.8 büyüklüğünde 2 ayrı deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden yapılan açıklamaya göre, merkez üssü İzmir’in Selçuk İlçesi olan 7 ayrı deprem ile Bayındır İlçesi’nde 1, Aydın’da da 2 ayrı deprem meydana oldu. Selçuk’ta meydana gelen depremler sırasıyla, dün 20.22’de 2.7, 21.15’te 3.7, 21.18’de 2.6, 21.45’te 3.4, 22.08’de 4.9, 22.15’te 2.4 ve 22.50’de 2.8 büyüklüğünde 7 ayrı deprem meydana geldi. Bayındır’da, dün 22.17’de 2.8 büyüklüğündeki depremin dışında, Aydın Ortaklar Germencik arasında ise 21.24’te 3.0 büyüklüğünde bir deprem ile Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde 21.53’te 2.8 büyüklüğünde ikinci bir deprem daha meydana geldi.

Can ve mal kaybı yok

İlk belirlemelere göre, can ve mal kaybının yaşanmadığı depremler İzmir, Aydın, Manisa, Muğla ve ilçelerinde de hissedildi. Muğla’da ise deprem nedeniyle internet hatlarında 10 dakikalık kesinti yaşandığı belirtildi. Büyük paniğin yaşandığı Aydın’da, 10 kişinin ‘panik atak’ teşisiyle Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı kaydedildi. Sarsıntıların ardından çok sayıda vatandaş sokaklara döküldü. Yanlarına battaniye alan bazı vatandaşlar boş arazide sabahladı. Selçuk Kaymakamı Aziz İnci, kendilerine yardım talebi gelmediğini ifade etti. Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş da depremin can ve mal kaybına yol açmadığını bildirdi.

Bazı vatandaşlar sokakta sabahladı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İzmir beşik gibi sallandı!

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 817

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri