10 Kasım 2010 Tunceli’de PKK’ya operasyon TUNCELİ’de tespit edilen PKK’lı teröristleri etkisiz hale getirmek için hava destekli operasyon başlatıldı. Tunceli’de güvenlik güçleri insansaz hava aracı Heron ve yaptıkları teknik takip sonucu Pülümür İlçesi’nin kırsal kesiminde 10’ar kişilik gruplar halinde PKK’lı teröristlerin hareket halinde olduğunu belirledi. Kent merkezinde bu sabah Atatürk’ü ölüm yıldönümünde anma programları sırasında Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığı ve

Bu konu 1296 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Tunceli’de PKK’ya operasyon 1296 Reviews

Konuyu değerlendir: Tunceli’de PKK’ya operasyon

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1296 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Tunceli’de PKK’ya operasyon

10 Kasım 2010

Tunceli’de PKK’ya operasyon

TUNCELİ’de tespit edilen PKK’lı teröristleri etkisiz hale getirmek için hava destekli operasyon başlatıldı.

Tunceli’de güvenlik güçleri insansaz hava aracı Heron ve yaptıkları teknik takip sonucu Pülümür İlçesi’nin kırsal kesiminde 10’ar kişilik gruplar halinde PKK’lı teröristlerin hareket halinde olduğunu belirledi. Kent merkezinde bu sabah Atatürk’ü ölüm yıldönümünde anma programları sırasında Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığı ve 4’üncü Komando Tugay Komutanlığı’ndan Sikorsky helikopterler art arda havalandı. Yoğun helikopter trafiğinin yaşandığı törenler sırasında, helikopterlerin çok sayıda jandarma özel hareket timlerini teröristlerin görüldüğü Pülümür’ün Kırmızıköprü ile Kocatepe köyleri kırsalı, Bingöl sınırına indirdiği belirtildi.

Operasyonlar, PKK’lıların görüldüğü Pülümür kırsalı ile merkez Geyiksuyu ve Karaoğlan kesimlerinde sürdürülüyor. Helikopterlerle indirilen timlerin hareket halinde olan teröristlerin izlerini sürdüğü kaydedildi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Tunceli’de PKK’ya operasyon

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1296

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

azari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    75
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    516
    @azari

bu pkklilarin isi gucu onu bunu oldurmek daha hala akillanmadilar gecmiste camileri bombaladiklarini ve masum insanlari oldurduklerini
    bunlar insanlik disidir ne soylesen anlamazlar

kahrolsun pkklilar
    sehitler olmez vatan bolunmez
    zalimin en serrisi
    zalime yardim edendir mazlumuda rezil edendir

Etiketler