10 Kasım 2010 KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı Konut Edindirme Yardımından (KEY) yararlanacakların listesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Böylece bayramdan önce 139 bin 8 kişiye toplam 48 milyon 682 bin 483 TL ödeme yapılacak. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin, 5939 Sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Ve 7/1/2010 Tarihli ve 27455 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan

Bu konu 1172 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı 1172 Reviews

Konuyu değerlendir: KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1172 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı

10 Kasım 2010

KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı

Konut Edindirme Yardımından (KEY) yararlanacakların listesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Böylece bayramdan önce 139 bin 8 kişiye toplam 48 milyon 682 bin 483 TL ödeme yapılacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin, 5939 Sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Ve 7/1/2010 Tarihli ve 27455 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik Hükümlerine Göre Tespit Edilen Hak Sahiplerinin Listesi Resmi Gazete’de yayımlandı.

Tasfiye halindeki Emlak Bankası’nın, 4’üncü KEY ödemelerinden yararlanacak hak sahiplerine ilişkin erken tamamlanan çalışması sonucu bayramdan önce 139 bin 8 kişiye toplam 48 milyon 682 bin 483 TL ödeme yapılacak. Ödemeler, 2011 yılının Mart ayına kadar sürecek. 4’üncü ödemeden yararlanacak kişilere, en az yüzde 10 zam yapılacak. Yeni yayınlanan listeyle birlikte KEY hesaplarının tasfiyesi kapsamında ödeme listesinde adı yayımlanan kişi sayısının 11 milyon 910 bin 16’ya, ödeme yapılacak toplam hak ediş tutarının da 3 milyar 991 milyon 743 bin 126 TL’ye ulaştı. Tasfiye sürecinin sonunda ödeme yapılan kişi sayısının 500 bin civarında artarak, 12.5 milyona, ödeme tutarının da 4 milyar TL’ye ulaşmasının tahmin ediliyor.

hurriyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: KEY listesi Resmi Gazete'de yayınlandı

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1172

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler