Kullanıcı Tag Listesi

sağlık bakanlığı özürlü personel sınavı 13 kasımda yapılacaktır Sınav 81 il merkezinde 13 Kasım 2010, Cumartesi günü, Saat: 10.30'da yapılacaktır. Sınav 75 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır. Sınavda 50 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır. Adaylar sınava, fotoğraflı giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) birisi ile sınava gireceklerdir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi

Bu konu 937 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
özürlü personel sınavı 13 kasımda 937 Reviews

Konuyu değerlendir: özürlü personel sınavı 13 kasımda

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 937 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart özürlü personel sınavı 13 kasımda

sağlık bakanlığı özürlü personel sınavı 13 kasımda yapılacaktır
    Sınav 81 il merkezinde 13 Kasım 2010, Cumartesi günü, Saat: 10.30'da yapılacaktır.
    Sınav 75 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır.
    Sınavda 50 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.
    Adaylar sınava, fotoğraflı giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) birisi ile sınava gireceklerdir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi kartı ve özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır.
    Özürlü Personel sınavında uygulanacak sınav soru kitapçığında yer alacak sorular, adayların öğrenim durumları ve işitme ve/veya dil ve konuşma ile zihinsel özürlüler için algılama düzeyleri ile dil gelişimleri ve sözel iletişim güçlükleri göz önünde bulundurularak ayrı ayrı hazırlanacaktır.
    Sınav soru ve cevap anahtarları 15 Kasım 2010 tarihinde
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    adresinden yayımlanacaktır.
    Adayların sınav sonuçları 10 Aralık 2010 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü (SBPGM)R23;ne teslim edilecek ve aynı gün
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    internet adresinden yayımlanacaktır.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: özürlü personel sınavı 13 kasımda

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 937

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri