Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız . Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış... Laza sormuşlar " Güzel mi olmak istersin, yoksa çirkin mi ? " Laz :"Güzellik geçicidir."

Bu konu 1400 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
LAZ ESPRİLERİ 1400 Reviews

Konuyu değerlendir: LAZ ESPRİLERİ

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1400 kez incelendi.

KONYALI42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    7
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @KONYALI42

Standart LAZ ESPRİLERİ

Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar

Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız .

Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş

Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış...

Laza sormuşlar " Güzel mi olmak istersin, yoksa çirkin mi ? "
    Laz :"Güzellik geçicidir."

Beş Laz bir ineği nasıl sağar ?
    Biri ineğin memesini tutar, diğer dördü ineği yukarı aşağı indirir ve kaldırırlar.

Laz duş yaptıktan sonra ne yapar ? Islak elbiselerini çıkarır.

Laz yürüyen merdivendeyken elektrikler kesilmiş, Laz iki saat mahsur kalmış.

Lazlar ağaç dikiyorlarmış. Başlarındaki görevli ise Lazlara : Yeşiller yukarı, yeşiller yukarı !

Laz işçilere neden en fazla on dakika mola verdirirler ? Daha uzun mola verirlerse ne iş yaptıklarını unuturlar.

Laz niye yazı yazarken eldiven takar ? El yazısı tanınmasın diye.

Laz kola otomatiğine gitmiş, para atıp düğmeye basmış ve kolasını almış. Bir para daha atmış, yine düğmeye basmış ve yine kolasını almış. Bunun üzerine heyecanla arkadaşlarının yanına gitmiş ve "Çabuk bütün bozuk paralarınızı verin, bugün şansım çok iyi !"

Lazla arkadaşı konuşuyorlarmış : Nasıl, iş bulabildin mi ? Elbette, altımda 1500 kişi çalışıyor. Vay canına ! Ne işi bu ? Mezarlık bekçisiyim.

On Laz denizci boğulmuş. Denizaltlıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar.

Laza karayollarını boyama işi vermişler. Laz başlamış çalışmaya. İlk gün tam 200 metre boyamış. İkinci gün 100 metre, üçüncü gün 50 metre. Artık dördüncü gün 10 metre boyayınca amiri Lazı çağırmış:
    -Hayırdır evladım iyi çalışıyordun ?
    -Ben yine iyi çalışıyorum
    -İyi ama dün 50 metre bugün de 10 metre boyamışsın. E... haliyle. İlk günlerde boya kovasına gidip gelmek kolaydı, sonraları çok vakit almaya başladı.

Lazlar kahvede otururken bir arkadaşları içeri girmiş : Temel, ineklerinden pipo içen var mı ?
    Yok .. O zaman ahırın yanıyor

Temel ve İdris sahilde gezinirken Temelin kafasına martı sıçmış.
    Temel : Mendilin var mı ? Var da, ne yapacaksın ? Martı çoktan uzaklaştı.

Karadeniz'i gezen bir adam yolda aniden önüne çıkan tavuğu ezmiş. Hayvanı ezdiği için üzüntü duymuş ve gidip sahibine en azından parasını vermek istemiş. Almış tavuğu ve hemen oradaki köye gitmiş. Elindeki tavukla kahveden içeri girmiş ve : Affedersiniz; ben hemen köy dışında bu tavuğu ezdim. Sahibini arıyorum, en azından parasını vereyim diye. Acaba bu tavuğun sahibi kim ? Bunun üzerine hep beraber tavuğa bakan Lazlar :
    -Hemşehrim sen yanlış geldin. Bizim köyde böyle yassı tavuk bulunmaz.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: LAZ ESPRİLERİ

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: KONYALI42

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1400

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Beş Laz bir ineği nasıl sağar
    Biri ineğin memesini tutar, diğer dördü ineği yukarı aşağı indirir ve kaldırırlar
    hadi iyisin konyalım eyi eklemeydi

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beş Laz bir ineği nasıl sağar
    Biri ineğin memesini tutar, diğer dördü ineği yukarı aşağı indirir ve kaldırırlar.

benimde en çok bu hosuma diyerlerde çok güzel ama bu daha saçma geldi emeğine sağlık