BaLikesirde buLundugum zamanLarda bir kitapcida ''ATATÜRKTEN BOŞANIYORUM'' adında bir kitap dikkatimi çekti..FazLa değiL, bir kaç sayfa göz attım ve kitabı aLdığım rafa koydum. Kitapçıya böyLesine bir eserin niçin buLundurduğunu bunun yasadışı ve hatta utanç verici bir durum oLduğunu söyLeyecektim ki..HareketLerinden, kıLık-Kıyafetinden ne maL oLduğunu anLadım.Polise ihbar ettim ve sonucunu takip etmedim.Umarim ihbarım işe yaramıştır.. Kitabın içeriği tamamen yüce önderin aLeyhinde

Bu konu 1378 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
ATATÜRK'ten BOŞANIYORUM 1378 Reviews

Konuyu değerlendir: ATATÜRK'ten BOŞANIYORUM

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1378 kez incelendi.

KURTtekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    98
    Konular
    10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @KURTtekin

Exclamation ATATÜRK'ten BOŞANIYORUM

BaLikesirde buLundugum zamanLarda bir kitapcida ''ATATÜRKTEN BOŞANIYORUM'' adında bir kitap dikkatimi çekti..FazLa değiL, bir kaç sayfa göz attım ve kitabı aLdığım rafa koydum.

Kitapçıya böyLesine bir eserin niçin buLundurduğunu bunun yasadışı ve hatta utanç verici bir durum oLduğunu söyLeyecektim ki..HareketLerinden, kıLık-Kıyafetinden ne maL oLduğunu anLadım.Polise ihbar ettim ve sonucunu takip etmedim.Umarim ihbarım işe yaramıştır..

Kitabın içeriği tamamen yüce önderin aLeyhinde asıLsız iddaLarLa doLu...BizLer bu ve buna benzer provakasyonLarin kimLer tarafından ve neden düzenLendigini biLiyoruz...BAŞBUĞ Mustafa KemaL'in hakkinda ne iddaLar yok ki...
    TÜRK oLmadigimi?
    MüsLüman oLmadıgımı?
    Yahudi oLdugumu?
    EşcinseL oLmadığımı?
    Ve niceLeri..

BiLdik biLeLi oyunLar oynanır cennet vatan TÜRKİYE'de...
    Yüce TÜRK miLLetini önderLerinden uzakLaştırmak ve mümkünse ona düşman etmek bu oyunLardan sadece biridir...Biz bu kadarin farkindayiz...Muhakkak ki bu yazi onLardan birine uLaşacaktir...

Biz MÜSLÜMAN TÜRK insani bu kadarini biLiyoruz...Peki siz ?
    SizLer..Her ne oLursa oLsun bu yüce miLLetin ataLarını,başbuğLarını unutmayacağını,unutturamayacağınızı..Her zaman başarısızLığa uğrayacağınızı hâLâ farkedemedinizmi?? BatakLıkta besLenen birer sinektiniz ATATÜRK zamanında..Ve o günden bu yana yine aynısınız...Bu çırpınışLarınızın muhakkak birgün işe yaramadığını anLayacaksınız...Kim biLir beLkide sandaLyenize birer tekme atıLdığında !!! Ama muhakkak anlayacaksınız !

Hergün biriLerini katıyorusunuz aranıza...Bu sizin kazandığınız anLamına geLmez...TÜRK miLLetinin içindeki inancı zayıfLarın eLenmesi anLamına geLir.
    Bu zayıfLarın yaptıkLarı gafLettir.OnLarda şunun farkında değiLLer
    GAFLET IHANETIN YARISIDIR !

Teşekkür ederim.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ATATÜRK'ten BOŞANIYORUM

Kategori: Mustafa Kemal Atatürk

Konuyu Baslatan: KURTtekin

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1378

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi

Deme bana Kayı, Oğuz, İlhanlı,
    Türküm; Bu ad her ünvandan üstündür.
    Yoktur Azeri, Kırgız, Özbek, Kazanlı,
    Türk Milleti bir bölünmez bütündür.

Ziya GÖKÂLP

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    4
    Tecrübe Puanı
    985
    @Dygsuz

Hergün biriLerini katıyorusunuz aranıza...Bu sizin kazandığınız anLamına geLmez...TÜRK miLLetinin içindeki inancı zayıfLarın eLenmesi anLamına geLir.
    Bu zayıfLarın yaptıkLarı gafLettir.OnLarda şunun farkında değiLLer
    GAFLET IHANETIN YARISIDIR !

Eklenti için çok teşekkürler,dıştaki düşmandan çok içimizdeki düşmalardan ayrımcılardan hayal dünyasında yaşayanlardan binlerce beyin yıkanıyor şehitler veriyoruz.TC kanunlarıyla TC yi bölme çabası ama ne yazıkki yine TC kimliği taşımaktalar.