Arsenal´in grupta favori olduğunu belirten Porto´nun efsanevi golcüsü Fernando Gomes, "Fenerbahçe ve Porto için bu ilk maç çok önemli" dedi. ‘Kimseden çekinmiyor’ Altın Ayakkabı’yı iki kez kazanan Fernando Gomes’ten bugünkü Porto-Fenerbahçe maçı yorumu. FANATİK’e konuşan efsane golcü, Fenerbahçe’nin işinin çok zor olduğunu iddia ederken, şu değerlendirmede bulundu: “Bunu öncelikle söylüyorum çünkü Porto evinde zor maç kaybediyor. En güçlü en kaliteli Avrupa takımları eli boş döndü.

Bu konu 1080 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Büyük bir fırsat' 1080 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Büyük bir fırsat'

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1080 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    624
    @bYMuH@mM£d76

Standart 'Büyük bir fırsat'

Arsenal´in grupta favori olduğunu belirten Porto´nun efsanevi golcüsü Fernando Gomes, "Fenerbahçe ve Porto için bu ilk maç çok önemli" dedi.

‘Kimseden çekinmiyor’
    Altın Ayakkabı’yı iki kez kazanan Fernando Gomes’ten bugünkü Porto-Fenerbahçe maçı yorumu. FANATİK’e konuşan efsane golcü, Fenerbahçe’nin işinin çok zor olduğunu iddia ederken, şu değerlendirmede bulundu: “Bunu öncelikle söylüyorum çünkü Porto evinde zor maç kaybediyor. En güçlü en kaliteli Avrupa takımları eli boş döndü. Sahasında, seyirci desteğiyle oynadığı zaman sırtında gerçekten bir rüzgar var sanki. Porto sahasında çok kişilikli oynuyor. Kimseden çekinmiyor, pozitif futbol oynuyor ve sonuca kolay gidiyor.”

‘Takım olarak çok iyi’
    “Giden ve gelen çok oldu. Ancak Porto’nun bir futbol kimliği var ve bunu her zaman sahaya yansıtıyor. Lucho, Lisandro Lopez, Rodriguez ve Gonzales çok kaliteli oyuncular. Bunlar maçı tek başına çevirebilir fakat Porto’nun en büyük gücü takım olarak mükemmel bir performans sergilemesi ve çok hızlı hücum etmesi. Arsenal’i grubun favorisi olarak görüyorum. Gönlüm tabii ki Porto’nun ikinci olmasını istiyor. Fenerbahçe bu grupta dengeleri değiştirebilir. Zaten ilk maç 2 takım içinde çok önemli. Kazanan 1 adım öne geçer.”

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Büyük bir fırsat'

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1080

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔