Çobanın biri dere kenarında koyunlarını otlatıyormuş. Tam o anda yanına bir Cherokee Jeep yanaşmış. Brioni gömlek Prada ayakkabılar giyen Ray-Ban gözlüklü ve Stefano Ricci kravatlı bir sürücü aşağıya inip çobana sormuş. Genel Forum - Çobanın Biri... — Kaç tane koyunun olduğunu bilirsem bana onlardan bir tanesini verir misin? Çoban bir adama bir de koyunlarına bakmış; "Tamam" diye cevap vermiş. Genç adam arabasını park etmiş. Telefonunu bilgisayarına bağlayıp bir NASA sitesine girmiş

Bu konu 926 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ÇOBAN İLE İMF 926 Reviews

Konuyu değerlendir: ÇOBAN İLE İMF

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 926 kez incelendi.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    494
    @Furkan

Standart ÇOBAN İLE İMF

Çobanın biri dere kenarında koyunlarını otlatıyormuş. Tam o anda yanına bir Cherokee Jeep yanaşmış. Brioni gömlek Prada ayakkabılar giyen Ray-Ban gözlüklü ve Stefano Ricci kravatlı bir sürücü aşağıya inip çobana sormuş.
    Genel Forum - Çobanın Biri...
    — Kaç tane koyunun olduğunu bilirsem bana onlardan bir tanesini verir misin?

Çoban bir adama bir de koyunlarına bakmış; "Tamam" diye cevap vermiş.

Genç adam arabasını park etmiş. Telefonunu bilgisayarına bağlayıp bir NASA sitesine girmiş GPS'ini kullanarak yeri taramış bir database ve logaritma ile doldurulmuş 60 excel tablosunu açmış ve 150 sayfalık bir rapor basmış. Ardından çobana dönerek;

"Tam 983 adet koyunun var" demiş.

Çoban da "Doğru" diye cevap vermiş "Koyununu alabilirsin" . Genç adam koyunu almış ve jeep'inin arkasına koymuş. Bu kez çoban genç adama dönüp;

"Peki... Senin nerede ve ne iş yaptığını bilirsem koyunumu geri verir misin?" diye sormuş. Adam da "Evet neden olmasın" diye yanıtlamış. Bunun üzerine çoban;

"Sen IMF uzmanısın" demiş.

Adam hayretle sormuş; "Nasıl oldu da bildin?" Çoban "Çok basit" diye cevap vermiş. "Buraya çağrılmadan geldin bu bir. İkincisi benim bildiğim bir şeyi bana söylemek için benden bir koyunumu istedin. Üçüncüsüne gelince bir boktan
    anlamıyorsun çünkü köpeğimi aldın

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ÇOBAN İLE İMF

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: Furkan

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 926

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!