Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ? çapkın: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi .. Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım

Bu konu 2546 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
Forumdan ayrılıyorum!!! 2546 Reviews

Konuyu değerlendir: Forumdan ayrılıyorum!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2546 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Forumdan ayrılıyorum!!!

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

çapkın: 3 erkek üye başına 1 bayan üyenin düştüğü bir forumda daha ne kadar durabilirimki ? Olasılık hesabı diye bir şey var kardeşim ? Kişi başına en az 2 bayan düşen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret bişi ..

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Deli: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Ezik: Kimse bana ait bir karikatür bile yapmadı.Yerim böyle forumu.Hadi ben gider....

Sülükalla 10 defa banlandım gene geldim.Hehehehehe.Neyse ben gidiyorum desemde inanmayın.Sülüğüm ben...Bu başlığı banlanıyım diye açtım.Bu nikten sıkıldım çünkü hihihihihi....

şımarık:Ay ayol koskoca forumda no magazin,no çekiştirmece,çokça insan var bir love story bile yok,o kadardır forumdayım biriyle bile flört edemedim...Ben beyni kaslı erkek değil cüdanı kaslı erkek istiyom.Siz entel dantel takılın ben gidenzi ayüllll

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi by ahhhhhhhhhhhhh

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Forumdan ayrılıyorum!!!

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 7

Görüntüleme: 2546

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi by ahhhhhhhhhhhhh

...........

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

hişşşşşşş abış özer abıgıde ödemeseler hı parayı

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı Azper Rumuzlu Üyeden Alıntı

hişşşşşşş abış özer abıgıde ödemeseler hı parayı
    Ozaman bizede yok Gözkdü demektir

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Hadi bakalim beni kim cok seviyor bakalim(Pamuk Eller Cebe) :-D
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

bune abiii

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı ŞimaL Rumuzlu Üyeden Alıntı

bune abiii
    Göz kırpma.. bunun bir başka versiyonu