Sevgili Dostlarım,Kardeşlerim,arkadaşlarım,yöneci olan olmayan tüm azeribalasi Ailesi.. Mesaj Panosuna Baktığımda Tamamen Kendi mesajımı Görüyorum..benim dışımdada Azper,emine, özer vs bir kaç kişininkini görüyorum..ve ben Gocunmağa başladım..acaba hatamı ediyorum..mesaj panosu benim mesajlarımla kaplanıyor..içlerinden bana kızıyorlarmı diye hayıflanıyorum.. Aslında gönlüm istiyorki 10000 e yaklaşan üyesi olan koskoca sitede 4-5 kişinin yazması yorum yapması ne kadar doğru bilemiyorum..en

Bu konu 7137 kez görüntülendi 23 yorum aldı ...
Aceba Hatamı Ediyorum..? 7137 Reviews

Konuyu değerlendir: Aceba Hatamı Ediyorum..?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7137 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Exclamation Aceba Hatamı Ediyorum..?

Sevgili Dostlarım,Kardeşlerim,arkadaşlarım,yöneci olan olmayan tüm azeribalasi Ailesi.. Mesaj Panosuna Baktığımda Tamamen Kendi mesajımı Görüyorum..benim dışımdada Azper,emine, özer vs bir kaç kişininkini görüyorum..ve ben Gocunmağa başladım..acaba hatamı ediyorum..mesaj panosu benim mesajlarımla kaplanıyor..içlerinden bana kızıyorlarmı diye hayıflanıyorum..
    Aslında gönlüm istiyorki 10000 e yaklaşan üyesi olan koskoca sitede 4-5 kişinin yazması yorum yapması ne kadar doğru bilemiyorum..en azından 100-150 kişi aktif olmalı ve masaj yazmalı..yazmasa bile yorum yapmalı..yapmasa bile çevrim içi olup teşekkur butonuna basmalıki bizlerde yazımızın okunduğunu beğenildiğini bilelim..bakıyorum katılım olmayıpta sadece üç beş arkadaşın mesajının dışında mesaj görmeyince hem utanıyorum hemde suçlanıyorum..radyoya katılım olmuyor diye serzenişte bulunan kardeşime yuzde yuz hak verdim..ama onunda gelip buralara yorum yapması mesaj yazması.en azından okuyorsa okuduğunu bildirmesi açısından teşekkur butonuna basması gerekir diye düşünüyorum..bu hepimiz için geçerli..sitenin selameti açısından Trafiğin artması açısından dostların daha ıyı kaynaşması açısından,eksilerimizi artılarımızı görmemiz açısından gerekli diye düşünüyorum..
    şimdi bana ne derseniz başım üstünde yeriniz..ancak katılım beklemekte hakkım ve sitenin hakkıdır diye düşünüyorum..bu siteyi,bu radyoyu emek verip kurmuşlar..vakitlerini harcıyorlar..en azından onlara saygı olsun diye lütfen çevrim içi olup konulara müdahil olalım..bu durum böyle devam ettikçe ben Gocunmağa başladım..Rica ediyorum katılın,paylaşın,yorum yapın vs..

Not: özellikle sitede Mod olan ve katılımda çok az bulunan arkadaşlarımada en fazla görev düşüyor..bizde bir söz vardır..İmam ...şey ederse..Cemaat dahada fazla şey eder diye.anlayın..yani modlar paylaşımda yorumda teşekkur butonunda bulunmaz ise..üyeler hiç bulunmaz..
    saygı ve sevgilerimle..kimse üstüne alınmasın demiyeceğim..herkes üzerine alısın ve elini taşın altına koysun..ben inanın acaba bana kızıyorlarmı fazla mesaj yazıyor panoyu kaplıyor diyorlarmı diye kuruntu yapmağa başladım..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Aceba Hatamı Ediyorum..?

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 23

Görüntüleme: 7137

kaf2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    517
    @kaf2020

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Sevgili Dostlarım,Kardeşlerim,arkadaşlarım,yöneci olan olmayan tüm azeribalasi Ailesi.. Mesaj Panosuna Baktığımda Tamamen Kendi mesajımı Görüyorum..benim dışımdada Azper,emine, özer vs bir kaç kişininkini görüyorum..ve ben Gocunmağa başladım..acaba hatamı ediyorum..mesaj panosu benim mesajlarımla kaplanıyor..içlerinden bana kızıyorlarmı diye hayıflanıyorum..
    Aslında gönlüm istiyorki 10000 e yaklaşan üyesi olan koskoca sitede 4-5 kişinin yazması yorum yapması ne kadar doğru bilemiyorum..en azından 100-150 kişi aktif olmalı ve masaj yazmalı..yazmasa bile yorum yapmalı..yapmasa bile çevrim içi olup teşekkur butonuna basmalıki bizlerde yazımızın okunduğunu beğenildiğini bilelim..bakıyorum katılım olmayıpta sadece üç beş arkadaşın mesajının dışında mesaj görmeyince hem utanıyorum hemde suçlanıyorum..radyoya katılım olmuyor diye serzenişte bulunan kardeşime yuzde yuz hak verdim..ama onunda gelip buralara yorum yapması mesaj yazması.en azından okuyorsa okuduğunu bildirmesi açısından teşekkur butonuna basması gerekir diye düşünüyorum..bu hepimiz için geçerli..sitenin selameti açısından Trafiğin artması açısından dostların daha ıyı kaynaşması açısından,eksilerimizi artılarımızı görmemiz açısından gerekli diye düşünüyorum..
    şimdi bana ne derseniz başım üstünde yeriniz..ancak katılım beklemekte hakkım ve sitenin hakkıdır diye düşünüyorum..bu siteyi,bu radyoyu emek verip kurmuşlar..vakitlerini harcıyorlar..en azından onlara saygı olsun diye lütfen çevrim içi olup konulara müdahil olalım..bu durum böyle devam ettikçe ben Gocunmağa başladım..Rica ediyorum katılın,paylaşın,yorum yapın vs..

Not: özellikle sitede Mod olan ve katılımda çok az bulunan arkadaşlarımada en fazla görev düşüyor..bizde bir söz vardır..İmam ...şey ederse..Cemaat dahada fazla şey eder diye.anlayın..yani modlar paylaşımda yorumda teşekkur butonunda bulunmaz ise..üyeler hiç bulunmaz..
    saygı ve sevgilerimle..kimse üstüne alınmasın demiyeceğim..herkes üzerine alısın ve elini taşın altına koysun..ben inanın acaba bana kızıyorlarmı fazla mesaj yazıyor panoyu kaplıyor diyorlarmı diye kuruntu yapmağa başladım..
    Yok, yok sen alınma kardeşim, Milletin kolayına geliyor böyle güzel yazıları okumak. Tahminim millet kendinden de geçip teşekkürü unutuyor. Ne derler
    alışkanlık, sen kafanı karıştırma ; durma , yola devam.

Genceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    35
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    542
    @Genceli

Ahmet abi senin konuların ve diyer arkadaşların konularını takip etmekteyim.Kendi adıma. Ama abi arkadasların sana karsı bir agrasif tutumları olucağını zannetmiyorum.. ama ne yazıkki çevrim içi olub konuya aktif katılımda biraz sorun var... buda zamanla aşılıb düzeleceyine inanıyorum..değerli abimm..
    Konu Genceli tarafından (04.06.2010 Saat 00:12 ) değiş;tirilmiş;tir.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı kaf2020 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yok, yok sen alınma kardeşim, Milletin kolayına geliyor böyle güzel yazıları okumak. Tahminim millet kendinden de geçip teşekkürü unutuyor. Ne derler
    alışkanlık, sen kafanı karıştırma ; durma , yola devam.
    Alıntı Genceli Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Ahmet senin konuların ve diyer arkadaşların konularını takip etmekteyim.Kendi adıma. Ama abi arkadasların sana karsı bir agrasif tutumları olucağını zannetmiyorum.. ama ne yazıkki çevrim içi olub konuya aktif katılımda biraz sorun var... buda zamanla aşılıb düzeleceyine inanıyorum..değerli abimm..

Öncelikle Emeklerin icin abe can sana sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum. Bu arkadaslarin dediklerine bütün yüregimle katiliyorum ama ki sanada cok hak veriyorum.Bu site bir paylasim kültür sitesidir.Bunu degerini bilen arkadas her zaman zaten ellerinden gelei yapmaktalar.Tabiki isi olupda yapamayanlar yada isin kolayina gecip tsk etmeleri bunun yüzeysel olarak sitede sadec adi görünüp bir sey yapmayan arkadasklarimizdir.Seninde dedigin gibi abe can amacimiz burada paylasmak bir seyler verebilmek, burayada emek veriyoru.Sadece altina kisa da olsa bir yorum yazilsa ki bizde bilelim bu yazimiza deger verip okumuslar bilelim.Yetkili kisilere gelince ise onlarinda emekleri vardi her zaman burda ama simdiki bazi yetkili arkadaslarin pasif duruma düsmesi benide gercekten cok üzmektedir Umarim bu sitedeki online olan arkadaslarimizdan konular jhakkinda kisa yorum yada bir tesekkürlerini esirgemiyeceklerinden eminim.Buda hepimize bir hatirlatma olsun dilegimle , Hepinizi cok seviyorum.

Sayqilarimla...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Özerim..Kaf2020 ve Gencelim ve diğer DOST vE KARDEŞLERİM..
    Bu başlığı açmamdaki sebeb hem arkadaşlarımızın çevrim içi olup,hem siteye yorum yada mesaj paylaşmaları ve sitenin dahada büyümesi için açtım..Bakıyorum Mesaj panosuna sadece ben ve siz diğer 3 yada 5 arkadaşımın okuduğunu yorum yaptığını veya mesaj yazdığını görüyorum..ben diğer katılımda bulunmayan dostlarımıza dostane bir öneri sundum..ve kendi mesajlarımı panoda gördükçede Gocundum..acaba çokmu yazıyorum..bana içinden Kızıyorlarmı diye..sizlerdende öyle bir durum olmadığını öğrenmek beni mutlu etti..Hepinize Can Kurban..Hepinizden ALLAH Razı olsun..Başım Gözüm üstünesiniz..KafIN DEDİĞİ GİBİ dURMAK yOK Devam diyorum..
    Kucak dolusu saygı ve sevgilerimle..
    Not..Demirelin Meşhur sözü Geldi aklıma Kendim için bi şey istiyorsam namertim derdi..
    Bana Heralde Kimse Madalya takacak değil..Burda ne güzel bilgi alış verişi yapıyoruz..insanları bazen güldürüyor bazen bilgilendiriyoruz..vede bilgileniyoruz..ben kendimde bir sürü şey öğrendim..önce allah sonra sizlerin ve bu sitenin sayesinde..

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

ahmet abi cok guzel bir konuya deyinmisin
    oncelikle tsk ediyorum kendimce goruslerimi belirtmek
    isterim bu herzaman oldugu gibi bir surectir ben hatirliyorum konulari takip edemiyorduk zamaninda ozamanda oyle sikayet ediyorduk
    gelip gecici herzaman bi bakiyorsun site uyelerle dolmus bi bakiyorsun kimse
    kalmamis diger sitelerdede bu durum ayni abemcan bakiyorum diger sitelere 1000 kisi kayitli ama yorum yok bisey yok isteklere vs gibi seylere yardim eden yok ama bak bizim sitemiz oylemi her istegi elimzden geldigince yerine getirmeye calisiyoruz konulara yorum yazmaya calisiyoruz en azindan bi kipirdama var burda aktif bi site bence modlara gelince gordugunuz uzre takip ediyorsaniz eger aydin azeribalasi adminim ve ben o bolgeden sorumlu olmadigim halde kendimizi oyle bi azeri mp3 bolumune kaptirdikki
    ha bire orayi aktiflestirmeye calisiyoruz cunki azeri balasi sitesinde en onemli sey album bu yuzden biz modlar yani gorevliler konulara bakma zamanimiz olmadi son zamanlarda haklisiniz sen elinden geldigince konu ekle abemcan kime ne zarari varki herzaman sana dedimya ben abemcan okadar cok konu ekleki okadar cok cagri olsun cunki nekadar cok konu okadar insan toplamak demek bi bakiyorsun belcikadan bir ogrenci veya baska bi ulkeden birigelmis siteye uye olmus googleda ciktigi icin bence buna takma abemcan
    dedigim gibi bu bir surectir herzaman oldugu gibi gelir gecer

saygilar

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Teşekkür ederim Emine Maksatım Hasıl Oldu..beni anladığınız vede anlayışla karşıladığınız için Teşekkur ederim..Ben Mesajlarıma devam ediyorum..
    Ayrıca ben kimseyi eleştirmek içinde yazmadım..sadece sitemizin daha aktif olmasını temenni ettiğim için vede acaba banada içlerinden kızıyorlarmı diye öğrenmek istedim..Bundan Böyle mesajlara devam ediyorum.Tutmayın meni.......

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Teşekkür ederim Emine Maksatım Hasıl Oldu..beni anladığınız vede anlayışla karşıladığınız için Teşekkur ederim..Ben Mesajlarıma devam ediyorum..
    Ayrıca ben kimseyi eleştirmek içinde yazmadım..sadece sitemizin daha aktif olmasını temenni ettiğim için vede acaba banada içlerinden kızıyorlarmı diye öğrenmek istedim..Bundan Böyle mesajlara devam ediyorum.Tutmayın meni.......
    abemcann kurban ya sana
    hic uzulme dert etme sen cok sevindim bak simdi
    sen cansin yemin olsunki benim icin degerlisin
    ekle sen takmaaa salla getsinnn yani

Doktor Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1062
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    100
    @Doktor Amca

Güzel bir konuya deyinme olmus benim fikrim sudurki ben hep derim üyeler nekadar yazarsa site okadar güzellesir ahmet kardes senin her konun harika güzel ve tüm arkadaslarinda actiklari konu harika benim zaman oldugu müddetce konulara bakiyorum yazmakdan daha cok konulari okumayi tercih ederim.
    Emege her zaman saygi duymak lazim bunuda hic bir zaman unutmayalim
    konu acan ve tesekkür eden arkadaslar bende özellikle tesekkür ederim sag olsunlar var olsunlar
    Ben dostlarımı ne kalbimle ,
    Ne de aklımla severim...
    Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim...
    O , ne durur... Ne de unutur...

Axtardim men seni yuxularimda..
    seninle sensiz oldum xeyallarimda..
    ömür yollarimiz ayri olsada...
    bir ömür yasadim bakislarinda...

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı Doktor Amca Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Güzel bir konuya deyinme olmus benim fikrim sudurki ben hep derim üyeler nekadar yazarsa site okadar güzellesir ahmet kardes senin her konun harika güzel ve tüm arkadaslarinda actiklari konu harika benim zaman oldugu müddetce konulara bakiyorum yazmakdan daha cok konulari okumayi tercih ederim.
    Emege her zaman saygi duymak lazim bunuda hic bir zaman unutmayalim
    konu acan ve tesekkür eden arkadaslar bende özellikle tesekkür ederim sag olsunlar var olsunlar
    Doktor emmi..Müsade edersen emmi diyeceğim
    Sizlerin Gayreti çabası,azmi çalışkanlığı emekleri,vs vs hepsi zaten belli ALLAH Razı olsun..benim sözlerim asla sizler değilsiniz..benim sözlerim çevrim dışı olupta siteye girmeyen kardeşlerime..vede panoda benim mesajlarımın kapattığını görünce ben kendi kendime suçlandım...ve hem bunu öğrenmek hemde daha aktif olunması için arkadaşlarımızın tamamına dostane bir tavsiyede bulundum..sizleri seviyorum.sizlerin emeği inkar edilemezki..Radyoda bir çok emeği olanlar var..ben emeği olmayanları kastediyorum..azıcık gayret olsun istedim..benide anlayışla karşıladığınız için teşekkur ederim..

Emine Teşekkür ederim sende benim için değerlisin...hepinizi seviyorum..can kurban olsun sizlere..

Etiketler