Dik Duruşumuz İsrail'e Geri Adım Attırdı" Ege Bölgesi Ağrı Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Göztepe, Türkiye'nin Kararlı Tutumunun, İsrail'e Geri Adım Attırdığını Söyledi. Yardım Konvoyundaki Türk Vatandaşlarının, Ağır Yaralı İkisi Dışında Türkiye'ye Getirildiğini Hatırlatan Göztepe, "İsrail, Hukuk Tanımazlığının Bedelini Mutlaka Ödemelidir." Dedi Ege Bölgesi Ağrı Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Göztepe, Türkiye'nin kararlı tutumunun, İsrail'e geri adım

Bu konu 1117 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Ağrı Dernekler Federasyonu 1117 Reviews

Konuyu değerlendir: Ağrı Dernekler Federasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1117 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Ağrı Dernekler Federasyonu

Dik Duruşumuz İsrail'e Geri Adım Attırdı"

Ege Bölgesi Ağrı Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Göztepe, Türkiye'nin Kararlı Tutumunun, İsrail'e Geri Adım Attırdığını Söyledi. Yardım Konvoyundaki Türk Vatandaşlarının, Ağır Yaralı İkisi Dışında Türkiye'ye Getirildiğini Hatırlatan Göztepe, "İsrail, Hukuk Tanımazlığının Bedelini Mutlaka Ödemelidir." Dedi
    Ege Bölgesi Ağrı Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hasan Göztepe, Türkiye'nin kararlı tutumunun, İsrail'e geri adım attırdığını söyledi. Yardım konvoyundaki Türk vatandaşlarının, ağır yaralı ikisi dışında Türkiye'ye getirildiğini hatırlatan Göztepe, "İsrail, hukuk tanımazlığının bedelini mutlaka ödemelidir." dedi.
    Saldırıyı "yüzyılın devlet terörü" olarak niteleyen Genel Sekreter Göztepe, "Amacı sadece Gazze'deki yardıma muhtaç insanların ihtiyaçlarını gidermek olan sivil bir girişimin, böylesine profesyonel ve planlı bir saldırıya maruz kalması milletimizi derinden yaralamış, tahammül sınırlarını zorlamıştır." şeklinde konuştu. Uluslararası sulardaki bu hain saldırının hiçbir geçerli sebebi ve izahı olmadığını vurgulayan Göztepe, "İsrail'in yıllardır örneğini sergilediği devlet terörü, bugün itibariyle milletimizi hedef alabilecek kadar ilerlemiştir. İsrail, bu kalleşçe ve insanlık dışı saldırıyla Türkiye nezdinde tüm dünyaya pervasızca meydan okumaktadır. Bu acı hadiseyi milletimizin kabul edebilmesi ve unutabilmesi mümkün değildir." dedi.

Hasan Göztepe, saldırıda ölenlerin hangi ülke uyruğuna ait olduğunun önemli olmadığını belirterek, "Tüm insanlık âlemine başsağlığı diliyorum. Bu saldırı, karşı karşıya kalınan durumun ne kadar vahim boyutlara vardığını gösteriyor. Sivil insanların yaşamına kastedilmiştir. Ortada çok açık bir insanlık suçu ve katliam vardır." diye konuştu. (Cihan Haber Ajansı) 2 dakika önce..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ağrı Dernekler Federasyonu

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1117

Etiketler