İsrail Ordusunun Gazze'ye Yardım Taşıyan Gemilere Saldırması, İsrail'in Washington Büyükelçiliği Önünde Protesto Edildi. İsrail ordusunun Gazze'ye yardım taşıyan gemilere saldırması, İsrail'in Washington Büyükelçiliği önünde protesto edildi. Çoğunluğunu Amerikalıların oluşturduğu yaklaşık 30 kişilik grup, Filistin Bayrakları taşıyarak İsrail aleyhine slogan attı. "İsrail'e ABD yardımlarını kesin", "İsrail boykot edilsin" yazılı çeşitli pankartlar taşıyan protestocular, "İsrail

Bu konu 791 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Washington'da Protesto Edildi 791 Reviews

Konuyu değerlendir: Washington'da Protesto Edildi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 791 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    16
    Beğenileri
    14
    Tecrübe Puanı
    668
    @Vuslata Hasret

Standart Washington'da Protesto Edildi

İsrail Ordusunun Gazze'ye Yardım Taşıyan Gemilere Saldırması, İsrail'in Washington Büyükelçiliği Önünde Protesto Edildi.
    İsrail ordusunun Gazze'ye yardım taşıyan gemilere saldırması, İsrail'in Washington Büyükelçiliği önünde protesto edildi.
    Çoğunluğunu Amerikalıların oluşturduğu yaklaşık 30 kişilik grup, Filistin Bayrakları taşıyarak İsrail aleyhine slogan attı. "İsrail'e ABD yardımlarını kesin", "İsrail boykot edilsin" yazılı çeşitli pankartlar taşıyan protestocular, "İsrail katliamlarına artık son verilsin", "Özgür Filistin" gibi sloganlar attı.

Göstericiler olaysız bir şekilde dağıldı.

(CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Washington'da Protesto Edildi

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 791

Etiketler