Levent? Te Ki İsrail Konsolosluğu Önünde Toplanan Yaklaşık 3 Bin Taksici, İsrail?in Yardım Gemisine Saldırmasını Protesto Etmek İçin Kontak Kapatıp, Kornalı Eylem Yaptı. Levent? te ki İsrail Konsolosluğu önünde toplanan yaklaşık 3 bin taksici, İsrail?in yardım gemisine saldırmasını protesto etmek için kontak kapatıp, kornalı eylem yaptı. İstanbul?un çeşitli bölgelerinden binlerce taksici, gece saat 01:30 sıralarında Levent?te ki İsrail Konsolosluğu'na geldi. Konsolosluk önünde 2 günden

Bu konu 1085 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İsrail Konsolosluğu'nda Sarı Protesto 1085 Reviews

Konuyu değerlendir: İsrail Konsolosluğu'nda Sarı Protesto

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1085 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart İsrail Konsolosluğu'nda Sarı Protesto

Levent? Te Ki İsrail Konsolosluğu Önünde Toplanan Yaklaşık 3 Bin Taksici, İsrail?in Yardım Gemisine Saldırmasını Protesto Etmek İçin Kontak Kapatıp, Kornalı Eylem Yaptı.
    Levent? te ki İsrail Konsolosluğu önünde toplanan yaklaşık 3 bin taksici, İsrail?in yardım gemisine saldırmasını protesto etmek için kontak kapatıp, kornalı eylem yaptı.

İstanbul?un çeşitli bölgelerinden binlerce taksici, gece saat 01:30 sıralarında Levent?te ki İsrail Konsolosluğu'na geldi. Konsolosluk önünde 2 günden beri aralıksız olarak eylemlerini devam ettiren grupların dağılmasının hemen ardından, Büyükdere Caddesi üzerindeki İsrail Konsolosluğu önüne akın eden taksiler kontak kapatarak trafiği durdurdu. Araçlarını bayraklar ve pankartlarla donatan taksiciler kapanan yolda bir süre İsrail alehine slogan attıktan sonra, İstiklal Marşı?nı okuyup yolu tekrar trafiğe açtılar. Yaklaşık 20 dakika süren protestolarının ardından taksiciler korna çalarak konsolosluk önünden uzaklaştılar. İstanbul caddelerinde kornalı ve bayraklı eylemlerini sürdüren taksicilerin eylemine yaklaşık 3 bin taksici katıldı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İsrail Konsolosluğu'nda Sarı Protesto

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1085

Etiketler