http://www.leyditurk.com/urunler/23-08042010124754.JPG Dolgun ve dokulu saçlar moda Saç modası yepyeni ve çok estetik bir çağa adım atıyor. Vatkalar kabarık krepeler tarihin içinde kaybolurken el örgüsü dokumalar, keten kumaşlar, doğanın içindeki renk tonları kahveler bejler griler ,yeşiller evimizden iş yerimize arabamızın renginden födötenlerin hamm daddesine kadar herşey daha doğal ve daha basit tercih ediliyor. Tüm bu kaliteli dağallığın içinde yapay olan saç trendleri de tamamen

Bu konu 1363 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Dolgun ve dokulu saçlar moda 1363 Reviews

Konuyu değerlendir: Dolgun ve dokulu saçlar moda

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1363 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Dolgun ve dokulu saçlar moda

Dolgun ve dokulu saçlar moda Saç modası yepyeni ve çok estetik bir çağa adım atıyor.

Vatkalar kabarık krepeler tarihin içinde kaybolurken el örgüsü dokumalar, keten kumaşlar, doğanın içindeki renk tonları kahveler bejler griler ,yeşiller evimizden iş yerimize arabamızın renginden födötenlerin hamm daddesine kadar herşey daha doğal ve daha basit tercih ediliyor.
    Tüm bu kaliteli dağallığın içinde yapay olan saç trendleri de tamamen yok olmakla yüz yüze.. Mesela kaynak… Avrupa’da çok yadırganır oldu bile. Yapay platindense doğal karamel esemer tenlerde ışıldıyor. Firmalar sıfır amonyaklı boyalar ile doğala özdeş teknolojiler kulanarak beyaz kapatmayı başardılar. Nasa teknolojisi saç modellerini ve şekillerini kalıcı düz fönle tanıştırdı bile. Yanlış okumadınız nano teknoloji ile 8 ay düz kalan saçlar fönden ve sıcaktan etkilenmeden sadece bir işlem sonunda dümdüz kalıyor uyguladığımda bende şaşırmıştım şimdi nerdeyse 800 kişinin saçı kalıcı olarak tarafımdan düzleştirildi.
    Dahası da var erkekler sadece bir şampuan kullanarak saçlarının beyazlarını yavaşça örtebiliyorlar.. Kimse boya olduğunu anlıyamıyor çünkü "çok doğal".

Hele bir de 2010 gece saç modelleri var ki önceden saatlerce maşalanan saçlar telefon kablosu gibi tek tek parlatılırdı şimdi kendisi kurumuş olan saçlarınızı düz maşa ile dalgalandırıyoruz ve burgu tekniği kullanarak
    ROMA döneminin dağınık toplu modelleriyle harikalar yaratabiliryoruz.. Truva saçlarının dayanılmaz rahat ve romantizm yüklü formlarıyla tek askılı yada kumaşın her iki omuzu yarı düşük yarı straplez ile buluşturduğu noktada saçlarınızı bakır yada bal tonlarında hayal edin… 2010 lu yıllar sizi selamlamaya başlasın. İstanbul ve dolayısıyla türk kadının kıyafetlerinin nasıl olacağını anlamak istiyorsanız eminönü size kılavuz olacaktır.
    Cemil İpekçi’yi ara sokalardaki dükkanlarda kumaş seçerken görürseniz hiç şaşırmayın yanına gidin ona danışın hemen size gerekli adresleri verecektir.. Bende geçen hafta saç aksesuarlarımı yeniledim . Birbirinden küçük ve şirin doğal çiçekleri andıran tokasız saç aksesualarıyla mezuniyetler ve balolara harika şeyler aldım.. Yarı toplu saçların arasına bir iki tutam çiçek sıkıştırmak müthiş beğeni topladığı gibi yaptığım işin beğenilmesini ne kadar özlediğimi hatırladım..
    Saç ruhun aynası
    Aynanızı temiz tutun yani kyafet kadar bir kolye, bir çift küpe, tüm hayatınızın işareti olabiliyor. Öyle olmasaydı tek taşlar bu kadar özel olamazdı. saçınızdaki tek bir aksesuar bile sizi anlatabilir siz seçin ve günlük hayatta dahi kendinizi doğru anlatın.
    Saç kesimine gelince önceden yüz şeklinize göre kestirdiğiniz saçları artık hem saç yapınıza göre hem de kafa biçiminize göre kestirebilirsiniz. bu sayede saç tıpkı bir kıyafet gibi kullanışlı bir şeklide başınızda taşıdığınız en etkili aksesuarınız olur..
    Yaz boyunca ıslak görünen saçlarınızı kesinlikle kurutmadan tigi SMALL TALK ile kolayca şekillendirebilirsiniz..
    Düz saçlarınız varsa ve dalgalansın isterseniz tigi UPTİGHT tam size göre hele birde katlı kestirip bu ürünleri uygularsanız kuaförde fön çektireden saçlarınızı şekillendirebilirsiniz . Ben garantisini verebilirim.
    Schwarzkopf acil kurtarma şampuanı ve maskesi en kesin saç koruma ürünleridir denize ve havuza girmeden 1 ay önce bu ürünler sizi sağlam ve sağlıklı saçlara kavuşturur.
    Ozonlu saç bakım yağlarıyla salon bakımlarımızın eşi benzeri yok söylemeden edemiycem. Saç diplerindeki kepek kaşıntı ve kabuklanmayı alan ozonlu yağ dünyadaki en steril malzemedir. İntrenetten araştırın ve biraz da kilo verirseniz yaz aylarına damga vurabilirsiniz.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Dolgun ve dokulu saçlar moda

Kategori: Bilinmesi Gerekenler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1363

Etiketler