Ailesi Türkiyede yaşayan Amerikalı Michael, ilkokulun birinci sınıfına başlar, ilk gun koşa koşa eve gelir ve annesine: Anne anne! Öğretmen bugün okulda sayıları oğretti, herkes 9′a kadar sayabildi ben tam 14′e kadar saydım, Amerikalı olduğum için mi? Annesi: Evet yavrum Amerikalı olduğun için. Michael cok sevinir, ikinci gün okula gider ve yine koşa koşa gelir ve annesine: Anne anne! Öğretmen okulda alfabeyi öğretti, herkes d’ye kadar öğrendi ben h’ye kadar öğrendim. Amerikalı olduğum

Bu konu 954 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Eğitimde Amerikan Farkı 954 Reviews

Konuyu değerlendir: Eğitimde Amerikan Farkı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 954 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    16
    Beğenileri
    14
    Tecrübe Puanı
    668
    @Vuslata Hasret

Standart Eğitimde Amerikan Farkı

Ailesi Türkiyede yaşayan Amerikalı Michael, ilkokulun birinci sınıfına başlar, ilk gun koşa koşa eve gelir ve annesine:

Anne anne! Öğretmen bugün okulda sayıları oğretti, herkes 9′a kadar sayabildi ben tam 14′e kadar saydım, Amerikalı olduğum için mi?

Annesi: Evet yavrum Amerikalı olduğun için. Michael cok sevinir, ikinci gün okula gider ve yine koşa koşa gelir ve annesine:

Anne anne! Öğretmen okulda alfabeyi öğretti, herkes d’ye kadar öğrendi ben h’ye kadar öğrendim. Amerikalı olduğum için mi? der.

Annesi: Evet yavrum Amerikalı olduğun için. Michael, artık yerinde duramaz ertesi gün okuldan acayip mutlu bir şekilde gelir ve annesine:

Anne anne bugun okuldaki arkadaşlarımla boylarımızı karşılaştırdık, herkesin ki 80-90 cm benimki 160 cm Amerikalı olduğum için mi? der.

Annesi: Hayır yavrum onlar 6 yaşında sen ise 16 yaşında olduğun için!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Eğitimde Amerikan Farkı

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 954

Etiketler