Çok mu zordu beni sevmek Gözlerime bakıp içimdeki tutkuyu görmek. Duymak sadece senin sesini işitmek Söyle; çok mu zordu? Dayanılmaz bir duygu bu bendeki Yalnızca seninle yaşayabilen Bu dünyada bende varım dedirten. Sen sadece sen. Senin tenin senin kokun. Ne gariptir ki uçurumlar yüksek gelmiyor artık bana Denizlerde bir o kadar ürkütücü. Çünkü sen yoksun ki yanımda Sensizlikten büyük korku yok ki içimde. Korkularda düğümlenir bazen kalbinin köşesinde Onunla yaşarsın ama kabullenemezsin. Ne

Bu konu 1273 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Çok mu zordu beni sevmek 1273 Reviews

Konuyu değerlendir: Çok mu zordu beni sevmek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1273 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Aylin's

Standart Çok mu zordu beni sevmek

Çok mu zordu beni sevmek Gözlerime bakıp içimdeki tutkuyu görmek. Duymak sadece senin sesini işitmek Söyle; çok mu zordu? Dayanılmaz bir duygu bu bendeki Yalnızca seninle yaşayabilen Bu dünyada bende varım dedirten. Sen sadece sen. Senin tenin senin kokun. Ne gariptir ki uçurumlar yüksek gelmiyor artık bana Denizlerde bir o kadar ürkütücü. Çünkü sen yoksun ki yanımda Sensizlikten büyük korku yok ki içimde. Korkularda düğümlenir bazen kalbinin köşesinde Onunla yaşarsın ama kabullenemezsin. Ne korkusuz olabilirsin Ne de korkusuz yaşayabilirsin. Ondan asla vazgeçmezsin. Çünkü gerçek aşk yalnızca bir kez yaşanır. Eğer bir gün kaybedersen o şansı Her baktığın gözde onu ararsın. Her dokunduğun bedeni o zannedersin. Sadece bir soru acımasızca vurur gerceği yüzüne Beni seviyor musun? Düşünmene bile gerek kalmaz cevabını İşte o zaman anlarsın sözlerimi. Gerçek aşk yalnızca bir kere yaşanır.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Çok mu zordu beni sevmek

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1273

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Etiketler