http://img.internethaber.com/gallery/7347/4.jpg TOLGA KAREL "Saçma sapan insan kaynıyor yani. Düzgün bir kız arıyorum hayatıma almak için, çoğu yoldan çıkmış, niyetleri farklı. Şöhretlerin hayatı böyledir. Kadınların çoğu ya Oğuz’a ya da tipime geliyor. Samimiyetleri yok, doğallıkları yok. Hiç öyle kısa süreli ilişkilerin adamı da değilim." http://img.internethaber.com/gallery/7347/9.jpg AYSUN KAYACI "Benim jenerasyonumdaki meslektaşlarım evlenip çoluk çocuğa karıştı. 30 yaş sendromu

Bu konu 2867 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
ünlülerden evlilik cevapları 2867 Reviews

Konuyu değerlendir: ünlülerden evlilik cevapları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2867 kez incelendi.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    494
    @Furkan

Standart ünlülerden evlilik cevapları

TOLGA KAREL
    "Saçma sapan insan kaynıyor yani. Düzgün bir kız arıyorum hayatıma almak için, çoğu yoldan çıkmış, niyetleri farklı. Şöhretlerin hayatı böyledir. Kadınların çoğu ya Oğuz’a ya da tipime geliyor. Samimiyetleri yok, doğallıkları yok. Hiç öyle kısa süreli ilişkilerin adamı da değilim."

AYSUN KAYACI
    "Benim jenerasyonumdaki meslektaşlarım evlenip çoluk çocuğa karıştı. 30 yaş sendromu dedikleri gerçekmiş. Etrafınızda kocalı, hamile kişiler görünce delleniyorsunuz!""Ben de bir denemek istiyorum. “Ben mutlu bir ailede büyümedim, o yüzden evliliğe sıcak bakmıyorum. Korkuyorum. ıyi bir modelini görmedim” diyordum ama şu an özgüvenim var ve evliliğe sıcak bakıyorum.

KENAN DOĞULU
    "Evlenmek istiyorum. Çünkü evlenmeden çocuk yapmak istemiyorum! Günümüz evliliklerinde çevremde çok fazla kalp kırıklıkları, çok fazla hatalar görüyorum. Kimse mutlu olamıyormuş gibi""Tabii içlerinde istisnalar vardır ama birçok insanın ilişkisi titrek! Onun için ürkerek yaklaşıyorum evlilik mevzusuna. Öte yandan `bir çocuğum olsun` diye yaşıyorum ve hep bunu hayal ediyorum. İnsanlara karşı tavrıma bile dikkat ediyorum ki, ileride çocuğuma, `Senin baban çok iyi insandı` desinler diye... Aynen kendi babam gibi, onu kendime örnek alıyorum, adam gibi adam olmaya çalışıyorum. Doğmamış çocuklarım için yaşıyor gibiyim... Çok istiyorum çocuk sahibi olmayı ve çağırıyorum artık. En geç 2-3 sene içinde baba olacağımı tahmin ediyorum."

MEHMET ALİ ERBİL
    "Sezin ile Alişan'ın ilişkilerini hiçbir zaman onaylamadım" dedi. Sezin ile Alişan'ın arasındaki sevgiye güvendiği için sustuğunu ve beklediğini söyleyen ünlü şovmen, "Bu ilişkinin yürümeyeceğini biliyordum, o yüzden nişan dahil Alişan`ın ailesiyle görüşmedim" "Ünlü biriyle evliliğin zorluğunu yaşayan bilir" diyen Erbil daha sonra Sezin'i çocukluk aşkıyla evlendirdi

YUSUF GÜNEY
    "Dış görünümü önemli. Sonuçta dış görüntüsü sizi dışarıdaki güzelliklerden uzak tutar. Kişisel güzelliği de sizi bağlar. Karşı cinsin beni kendi becerileriyle etkilemesi lazım. Kendine has güzelliği, özelliği beni etkiler"“Benimle aynı meslekten biriyle asla evlenmem. Evleneceğim kadının sanatçı olmasını istemem. Çünkü bence bir eve bir sanatçı yeter!..”

CEM DAVRAN
    "oyunculuk iyi aile kızının yapacağı bir iş değil" "Ben bizim sektörden biriyle asla evlenmedim. Zaten babam da bir oyuncuyla evlenmemi istemezdi. 'Nerden kiminle evlenirsen evlen, gelinimdir der öper başımın üstüne koyarım, ama bana o sektörden birini getirme' dedi.""Ben rolüm gereği bazı cüretkar sahnelerde oynuyorum elbette. Ama eşim de bir aktörle evli olduğunu bilincinde"

BERDAN MARDİNİ
    "Sanat dünyasında yaşadığım birçok beraberliğim oldu. Hiçbir zaman isimlerini söylemedim.""Aşklarımı basına malzeme olsun diye yaşamadım, kullanmadım" diyen Mardini " düzgün, klas, kimsenin çok görmediği ortamlarda bulunan biriyle evlenmek istediğini,.."Mesela; bir restoranda karımla yemek yerken, öbür masada eski sevgilisini görmek istemem. Kaldıramam ben bunları""Ben biraz da maçoyum".

PETEK DİNÇÖZ
    Dinçöz boşanmanın ardından yaptığı açıklamada Tanrıyar'ın gece hayatını sevmesi yüzünden boşandıklarını açıklamıştı.

CEREN ŞEKER
    "Bir daha oyuncuyla evlenmem"

LEYLA BİLGİNEL
    Sperm bankasından hamile kalan Leyla Bilginel' Benim erkeklere karşı müthiş bir güvensizliğim var. O yüzden bugüne kadar evlenmedim, gidip bu yolla çocuk sahibi oldum. Neden erkeklere güvenmiyorum, çünkü ben kötü bir çocukluk geçirdim. Dayak, içki her türlü kötü muameleleye maruz kaldım aslında güçlü bir kadın olduğunu ama kimi zaman omzuna yaslanacak bir erkeğe ihtiyaç duyduğunu da söylemişti.

Sinemannı efsane ismi Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, geçtiğimiz yıl sperm bankasına başvurarak hamile kaldı, Süreyya adını verdiği bebeğini de kısa bir süre önce dünyaya getirdi.Evliliği sürecinde çocuk meselesini hep ileri tarihe attığını, sonra da eşiyle birbirlerinden koptuklarını belirten ünlü sunucu, “Sonraki ilişkimde çocuk sahibi olmak için çeşitli tedaviler gördüm. Ancak birlikte olduğum kişi tüp bebek sürecini yaşamak istemediği için vazgeçtik. Şimdiki erkek arkadaşıma da çocuksuz yapamayacağımı söyledim ama eski eşinden çocukları olduğu için yeni bir çocuk istemedi.""Ben de ‘Tamam, bu benim sorunum, senin değil. Senin çocukların var, benim yok. Bu şekilde halledeceğim’ dedim. Son çare olarak sperm bankasına başvurdum” dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ünlülerden evlilik cevapları

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Furkan

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 2867

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    16
    Beğenileri
    14
    Tecrübe Puanı
    668
    @Vuslata Hasret

Ünlüleri değil bence..Bunlar Rezilleri..

Etiketler