Sanal dostluklar Arkadaşlar bu yazımda sanal dostlukları ele alacağım Dost kelimesi o kadar kutsaldır ki bunu günümüzde çok kirleten insanlar var İnsanın değer yargıları farklı olsa da dostluğun dili aynı olmalı bence Sadakat sevgi saygı olmalı son zamanlarda bunu baya bozduk baya değiştirdik İki türlü dost edinmeye başladık biri sanal dostluklar biride real dostluklar Real dostluklar çoğu zaman sağlam olsa da bazen yağmurun seline kapılıp yokta ola biliyor Bir kasada çürüyen

Bu konu 1048 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
SaNaL DoSTLuKLaR... 1048 Reviews

Konuyu değerlendir: SaNaL DoSTLuKLaR...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1048 kez incelendi.

Dost-Ca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Dost-Ca

Yeni SaNaL DoSTLuKLaR...

Sanal dostluklar
    Arkadaşlar bu yazımda sanal dostlukları ele alacağım
    Dost kelimesi o kadar kutsaldır ki bunu günümüzde çok kirleten insanlar var
    İnsanın değer yargıları farklı olsa da dostluğun dili aynı olmalı bence

Sadakat sevgi saygı olmalı son zamanlarda bunu baya bozduk baya değiştirdik
    İki türlü dost edinmeye başladık biri sanal dostluklar biride real dostluklar
    Real dostluklar çoğu zaman sağlam olsa da bazen yağmurun seline kapılıp yokta ola biliyor
    Bir kasada çürüyen elma gibi çürükleri de çıka bilir
    Diğeri de sanal dostluklar ben sana 6 yıl önceden tanıştım ve beş yıl önce sanal aracılığıyla tanışıp dost dediğim insan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az
    İlk önce bir site açtık zamanla iyi kötü günlerimiz oldu hep birlikte olduğumuz arkadaşlarımız bir birimize düşman olduk binlerce yalan dolanlarla hareket etmeye başladık
    Hani sevgi hani dostluk hani vefa yalan hepsi yalan yok böyle bir şey bitti
    Sonra site kapandı canım cicim diyenler bir yerlere dağılmaya başladılar buğdayın tarlaya serpilmesi gibi her biri kendi yerinde yeşermeye başladı.Kimsenin kimseye selam verecek zamanı bile yok adı dostluk ya dostluklar böyle değimlidir zaten .
    O kadar çok bağlandık çok çok çok
    Bir gece yarısı bu benim belki son yayınım belki son gelişim diyene çok ağladık çok üzüldük gece yarısı aradık sırf teselli vermek için sırf güzel yarınlarda var iyileşeceksin bütün kalbimiz seninle bak sanal yalan diyorlar bak yalan değil seninleyiz demek için.Bunu bağıra bağıra haykırdık yanımda buluna biri daha vardi kanser olan arkadaşımız için ağladı resmen zor tutu kendini
    Arada 20 gün geçmedi çok sevdiğimiz dost dediğimiz aradığımız sanal dostumuz bizi msn engellemiş vay anam haberim yokmuş olsun canı sağ olsun biz yalan o gerçek olsun varsın bildiği gibi olsun.
    Başka bir kardeşim daha daha gencecik hayatın baharında 18 sekizlik hayattan bıkmış kendini unutmuştur tanıştık sanal alemde.Anlatı derdini Elimizde derman olmaya çalıştık belki iyi bir ilaç olamasak ta olsun teselli verecek kadarda iyiydik zamanımız oldu o anlatı ben dinledim ben anlatım o dinledi abi kardeş olmuştuk artık bir çok şeyi anlatıyor bir çok sıkıntıyı geçiştire biliyorduk bir gün gitti gelmedi çok bekledim gelecek dedim gelmedi merak edip baktım engellemiş al san a sanal dostluk 2 alacağın olsun sanal buda sana kurban olsun

Ya şuna ne demeli ben seni asla bırakmam abi sen bizim patronumuzsun sensiz biz nereye gideriz deyip duruyordu çok umut bağlamıştık her şeyi paylaşa biliyorduk ailesinden tut özel hayatına kadar 1.5 yıl sürdü bir gün bir yazı yazmış gidiyorum ve bir daha dönmemek üzere sebep yok hani söz dermiştin hep olacaktın kimse olmasaydı sizin sözünüz bumu
    adamı yarı yolda bırakmak mı o zaman söz verme sözünde anlamını yitirmesine sebep olma bence söz verdinmi tutacaksın tutamayacağın sözü de vermeyeceksin.Sanal işte deyip geçiştiriyoruz aslında hayatın kanayan yarasıdır yarı yolda bırakılmak alsana gerçek hayattan sanal hayata atılmış bir temel daha varsın bütün sözler senin olsun ne çıkar yalan olduktan sonra

Sizleri çok merak ediyorum bir şansım olsaydı sizleri görmeye gelirdim diyenlere inanmayın. Onlarda yalan tıpkı bir heves gibi gelir geçer .Bir sevgilinin ilk aşkı gibi birine aşık olmak için çok çabalar aşık oldumu sıraya koyar o ilkte kalır diğerleri gelir.Her şeyi sorar her şeyi anlatırdı belkide hayata biz bağlanmasına sebep olduk .Şimdi işi var çalışıyor sanala da tanışıp bunalımda çıkmasına sebep olan bizler şimdi unutulan yine biz varsın bunalımlara girelim kime ne unutun gitsin hayat seninle olsun .

Sanal işte deyip duruyorum dediğime bakmayın aslında yazarken içim kanıyor böylemi olmalıydı sanal dostluklar
    İnsan bir selam verir bu dostluk anlayışın ben anlamam dostluklardan bendeki dostluklar farklıdır belki ama bende budur...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: SaNaL DoSTLuKLaR...

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Dost-Ca

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1048

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    494
    @Furkan

Haklısın tabi ki de fazla yatırım yapma ,hayal kırıklığına da uğrama demişler,nihayetinde başka yerlerde başka işerde insanların birlikteliği bu yerler,zaman konum değişince çok şey değişebiliyor,benim iyi arkadaşlıklarım oldu,reelde de görüşyorum hala,ama dedim ya cok da bağlanmıyacaksın cok da seviyesiz utmayacaksın,zamanla oluşur,gerçek hayata aynı değil mi sanki,orda da cok dengesizlikler oluyor,

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Etiketler