Guiza'nın anlamsız tavrı! Önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de kalmasına mucize gözüyle bakılan Güiza’dan çelişkili demeçler... 19/05/10 09:32 http://im.htspor.com/2010/05/19/516123_detay.jpg?1274275398 GAZETE HABERTÜRK Türk basınına “1 sene daha F.Bahçe’de kalmak istiyorum” diyen Güiza’nın, İspanyol medyasına ise İstanbul’a dönmeyeceğini söylediği öğrenildi... İspanyol forvet, Türk basınına yaptığı açıklamada “4 yıllık kontrat imzaladım ve 2 senem kaldı. 1 yıl daha burada kalmak

Bu konu 1262 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Guiza'nın anlamsız tavrı! 1262 Reviews

Konuyu değerlendir: Guiza'nın anlamsız tavrı!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1262 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Guiza'nın anlamsız tavrı!

Guiza'nın anlamsız tavrı!
    Önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de kalmasına mucize gözüyle bakılan Güiza’dan çelişkili demeçler...
    19/05/10 09:32

GAZETE HABERTÜRK

Türk basınına “1 sene daha F.Bahçe’de kalmak istiyorum” diyen Güiza’nın, İspanyol medyasına ise İstanbul’a dönmeyeceğini söylediği öğrenildi...

İspanyol forvet, Türk basınına yaptığı açıklamada “4 yıllık kontrat imzaladım ve 2 senem kaldı. 1 yıl daha burada kalmak istiyorum. Gerçek Güiza’yı herkese göstermek niyetindeyim. Bu yıl aile sorunları ve sakatlıklar beni yıprattı. Dünya Kupası’ndan sonra topuğumdan ameliyat olacağımve herşey düzelecek” dedi. Daniel Güiza ağzındaki baklayı İspanya’ya gidince kaçırdı. Balear Adaları’nın yerel radyosu Once Cera’ya konuştuğu öğrenilen F.Bahçe’nin forvetinin “Trabzon maçından sonra ortalık cehenneme döndü. En çok benden nefret ediliyordu. Polis otosunun içinde olmasam beni öldürürlerdi. Bir daha İstanbul’a dönmeyi düşünmüyorum” dediği ifade edildi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Guiza'nın anlamsız tavrı!

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1262

Etiketler