Muğla'da üniversite öğrencileri arasındaki kavgada 1 üniversite öğrencisi silahla vurularak ağır yaralandı. Kavganın ardından çıkan olaylarda 1'i polise ait 2 otomobil 2 iş yeri ve MHP il başkanlığı zarar gördü.Yaşananları protesto eden yaklaşık 200 kişilik bir grup, Kötekli Mahallesi'nde öğrencilerin bulunduğu bazı kafeterya ve evlere saldırdı. Saldırı sırasında grubun attığı taşlardan kafeteryada oturan iki kız öğrenci yaralandı. Muğla Üniversitesinde eğitim gören iki grup arasında dün

Bu konu 1182 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Muğla'da olaylı gece 1182 Reviews

Konuyu değerlendir: Muğla'da olaylı gece

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1182 kez incelendi.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    494
    @Furkan

Standart Muğla'da olaylı gece

Muğla'da üniversite öğrencileri arasındaki kavgada 1 üniversite öğrencisi silahla vurularak ağır yaralandı. Kavganın ardından çıkan olaylarda 1'i polise ait 2 otomobil 2 iş yeri ve MHP il başkanlığı zarar gördü.Yaşananları protesto eden yaklaşık 200 kişilik bir grup, Kötekli Mahallesi'nde öğrencilerin bulunduğu bazı kafeterya ve evlere saldırdı. Saldırı sırasında grubun attığı taşlardan kafeteryada oturan iki kız öğrenci yaralandı.

Muğla Üniversitesinde eğitim gören iki grup arasında dün gece Akyol mahallesinde başlayan kavga, polis ekiplerinin müdahalesi ile büyümeden önlendi.İlk kavgadan yaklaşık bir saat sonra Recai Güreli caddesinde yeniden başlayan kavga esnasında açılan ateş sonucu Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Şerzan Kurt (21) omzundan yaralandı.Başından da sert bir cisimle darp edildiği öğrenilen Kurt, bir süre yerde ambulans bekledi.

112 acil yardım ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Kurt, Muğla Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste tedavi altına alınan öğrencinin hayati
    tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

önceki gün yaşanan olaylar bugün de fethiye ve bodrum ilçelerine sıçradı,bazı mahallerde küçük çaplı olaylar yaşanması üzerine bölgeye takviye ekipler gönderildi,şehirlerde gergin bekleyiş sürüyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Muğla'da olaylı gece

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Furkan

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1182

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    494
    @Furkan

Standart Genç kızı tuttular

Nergis M. (24), bugün saat 10.00 sıralarında, otele geldi ve 5'nci katta tuttuğu odasına çıktı.Evden kaçmıştı, odasında biraz alkol aldıktan sonra da balkona çıkarak atlamak istedi.Nergis M. 2 saat sonra odasının balkonuna çıktı ve aşağıya doğru sarktı. Otelde kalan müşteriler, atlayacağını söyleyen Nergis M.'nin yanına gitti.Otel müşterisi iki kişi Nergis M.'yi tam atlayacağı sırada kollarından yakaladı. Nergis M., buna rağmen atlamak istedi ve bunun için bacaklarını salladı.Direnmesi yüzünden Nergis M., ellerinden tutulmasına rağmen yukarı çekilemedi.İki otel müşterisi de alt kat balkonundan Nergis M.'yi ayaklarından tuttu.Alt kattakilerin de yardımı ile balkona çekildi.

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Etiketler