Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Aladdin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar. "Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz "Ben ailemin yanına İngiltereye gitmek istiyorum" der. Cin isteyi yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransaya gitmek ister. Onun isteyide yarine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin

Bu konu 736 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
cin 736 Reviews

Konuyu değerlendir: cin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 736 kez incelendi.

Konu: cin

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

Standart cin

Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Aladdin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar. "Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz "Ben ailemin yanına İngiltereye gitmek istiyorum" der. Cin isteyi yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransaya gitmek ister. Onun isteyide yarine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin çabuk olmasını söyler. Temel etrafına bakar ve cin'e dileyini söyler. "Arkadaşlarımda gitti ben bu ıssız adada yalnız kaldım onun için arkadaşlarımı geri getirmeni istiyorum" der

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: cin

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: SaiL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 736