Fenerbahçe´nin milli futbolcusu Semih Şentürk, birçok golünü ilk 11´de başladığı maçlarda attığını belirterek, "Üzerime yapışan şu ´Semih ilk onbir başlarsa başarılı olamaz. Golünü oyuna sonradan girdiği maçlarda atar’ düşüncesinin silinmesi gerekiyor" dedi.Fenerbahçe Kulübü’nün aylık resmi dergisinin eylül sayısına röportaj veren Semih, maç içinde her zaman gol atabileceğini belirterek, "Oyunun 1. dakikasından, 90. dakikasına kadar gol atabilirsiniz. Ben de oynadığım maçlarda goller attım

Bu konu 1135 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Nöbetçi değilim 1135 Reviews

Konuyu değerlendir: Nöbetçi değilim

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1135 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    617
    @bYMuH@mM£d76

Standart Nöbetçi değilim

Fenerbahçe´nin milli futbolcusu Semih Şentürk, birçok golünü ilk 11´de başladığı maçlarda attığını belirterek, "Üzerime yapışan şu ´Semih ilk onbir başlarsa başarılı olamaz.

Golünü oyuna sonradan girdiği maçlarda atar’ düşüncesinin silinmesi gerekiyor" dedi.Fenerbahçe Kulübü’nün aylık resmi dergisinin eylül sayısına röportaj veren Semih, maç içinde her zaman gol atabileceğini belirterek, "Oyunun 1. dakikasından, 90. dakikasına kadar gol atabilirsiniz. Ben de oynadığım maçlarda goller attım ve geçen sene ligi gol kralı olarak bitirdim. Bu durum elbette hem benim adıma, hem Fenerbahçe adına gurur verici. Başarılı olduğumu düşünüyorum" diye konuştu.

Golcü futbolcu, "Türkiye Ligi’nin gol kralısın. Euro 2008’de milli takım forması altında en çok gol atan oyuncu da sensin. Bir Avrupa maçında 4 gol birden atabiliyorsun, ancak zaman geliyor hala Fenerbahçe’de yedek bekliyorsun, oyuna sonradan giriyorsun veya kadroda bir değişiklik olunca takımdan kesilen ilk oyuncu yine sen oluyorsun. Bu duruma hiç isyan etmiyor musun?" şeklindeki soruyu şöyle yanıtladı:

"Evet, benim futbol kariyerimde böyle ilginç bir durum var. Başarılıyım, goller atıyorum, ama yine de yedeğim. Elbette hiçbir futbolcu yedek kalmak istemez. Sürekli oynamak ister. Tabii ki ben de insanım, etten kemiktenim ve benim de duygularım var. ’Hiç üzülmüyorum’ dersem yalan olur, ancak ben, bir futbolcunun yedek de kalsa, ortaya koyduğu rekabet gücüyle takımına faydalı olabileceğine inanıyorum. Başarılı olmama rağmen yedek kalabiliyorsam, bu, benim yerime oynayan oyuncunun benden daha başarılı olmak zorunda bulunması demektir. Bunun için çabalamalı ve takıma katkı sağlamalıdır. Yani yedek kulübesinde de beklesem, takıma faydam dokunuyordur. Benim içeride veya dışarıda olmam önemli
    değil. Önemli olan takımımın, Fenerbahçe;nin başarısıdır."

"İLERİDE AVRUPA’DA İYİ BİR KULÜPTE OYNAMAK İSTERİM"
    Semih Şentürk, Avrupa kulüplerinden daha iyi şartlarda bir teklif geldiği zaman bunu değerlendireceğini, ancak ilk tercihinin her zaman için Fenerbahçe olacağını söyledi."İleride Avrupa;da iyi bir kulüpte futbol yaşantımı sürdürmek isterim" diyen Semih, "Ancak ben Fenerbahçe’den gittiğim zaman, bu durumdan Fenerbahçe de kazançlı çıkmalı. Bonservis bedeli olarak Fenerbahçe’ye bir şeyler kazandırmalıyım. Zamanı geldiğinde Avrupa’ya transferimin, tüm tarafların oluru ve çıkarı doğrultusunda gerçekleşeceğini düşünüyorum" dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nöbetçi değilim

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1135

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔