Afyon Oruçoğlu Holding bünyesinde kurulan Furkan Oruç, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışına Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Murat Başesgioğlu, Ankara Valisi Kemal Önal ve çok sayıda davetli katıldı. Başesgioğlu burada yaptığı konuşmada, "Oruçoğlu ailesinin gerçekleştirdiği bu son derece çağdaş ve modern eğitimlerinde kendilerine cevap verebilecek güzel bir tesisin açılışını birlikte yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Engelli sorunu sadece o ailenin sorunu değil tüm toplumun

Bu konu 1258 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
MEB Furkan Oruç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon 1258 Reviews

Konuyu değerlendir: MEB Furkan Oruç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1258 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    16
    Beğenileri
    14
    Tecrübe Puanı
    668
    @Vuslata Hasret

Standart MEB Furkan Oruç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Afyon Oruçoğlu Holding bünyesinde kurulan Furkan Oruç, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışına Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Murat Başesgioğlu, Ankara Valisi Kemal Önal ve çok sayıda davetli katıldı.
    Başesgioğlu burada yaptığı konuşmada, "Oruçoğlu ailesinin gerçekleştirdiği bu son derece çağdaş ve modern eğitimlerinde kendilerine cevap verebilecek güzel bir tesisin açılışını birlikte yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Engelli sorunu sadece o ailenin sorunu değil tüm toplumun birlikte üzerinden gelmesi gereken bir sorundur. Hayata tutunma konusunda en güzel dalllardan birisi de bu tesis olacaktır" dedi.
    Vali Kemal Önal ise konuşmasında Oruçoğlu ailesinin mükemmel bir tesis gerçekleştirdiğini belirterek, engelli çocukların burada çok iyi bir eğitim alabileceklerini söyledi. Damla Oruç Başesgioğlu da, yaklaşık 10 ay önce bir merkezin hayalini kurduklarını belirterek, "Merkezimizin adı sevgili kardeşimin adı Furkan Oruç olsun istedik. Furkan'ın kelime anlamı yol gösteren ışık tutan demek" diye konuştu.
    Merkezde tüm engel gruplarına uygun eğitim ve tedavi programlarının bulunduğunu belirten Damla Oruç, uzman kadrosuyla özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin tüm engel gruplarının tedavisinde hizmet vereceğini söyledi. Konuşmaların ardından Başesgioğlu, Vali Önal ve Furkan Oruç açılış kurdelesini kesti.

ANKARA (İHA)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: MEB Furkan Oruç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1258

Etiketler