İstediğin sonunda oldu. Hayatinda yokum artık. Bundan sonra ne yüzümü göreceksin Nede sesimi duyacaksin Belki hemen unutacaksin Belki sadece bi kabusdu diyeceksin Belkide hic yaşanmamış sayacaksın. İşte gidiyorum tüm hayallerimi,Umutlarımı, Sevdamı yanıma alarak gidiyorum. Gözyaşlarımla adını yazarak gidiyorum Sevdamı haykırarak gidiyorum Kalbimdeki yarayla gidiyorum.Hani derler ya melekleri kiskandiracak bir aşk işte, o aşkı ben sende yaşadım.

Bu konu 1010 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Hayatinda Yokum Artik 1010 Reviews

Konuyu değerlendir: Hayatinda Yokum Artik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1010 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    965
    @Aylin's

Standart Hayatinda Yokum Artik

İstediğin sonunda oldu. Hayatinda yokum artık.

Bundan sonra ne yüzümü göreceksin Nede sesimi duyacaksin

Belki hemen unutacaksin Belki sadece bi kabusdu diyeceksin

Belkide hic yaşanmamış sayacaksın.

İşte gidiyorum tüm hayallerimi,Umutlarımı, Sevdamı yanıma alarak gidiyorum. Gözyaşlarımla adını yazarak gidiyorum Sevdamı haykırarak gidiyorum Kalbimdeki yarayla gidiyorum.Hani derler ya melekleri kiskandiracak bir aşk işte, o aşkı ben sende yaşadım.

Ne güzel başlamıştı. Ikimizde gençtik deli doluyduk, kanımızın kaynadığı bir anda gördük birbirimizi, sevdalandık. Geceler boyu uykusuz kaldim, seni düşünmekten, en güzel heyecanları, en güzel sevdayı yaşadım. Utançları ve sitemleri. Kavgaların en güzellerini de biz yaptik. Çünkü barışmakta ayrı bir zevk veriyordu bana.Sevdim, doruğuna vardım kutsal duyguların.

Aşk yeminleri ettik tutamayacağını bile bile. Romantik şarkıları ılık Nisan akşamları yaşadım seninle. Rüyalarımda bile hep ikimiz vardik. Gerçek aşkı tattım ben seni yüreğimle sevdim.Biz birlikte olmasak da, güzel başlayan çok güzel yaşanan bu aşkı aynı temiz duygularla bitirmeliyiz.

Şimdi de ayrılığın en güzelini en acısını yine ben yaşıyorum.

Yine yanlız ve sensiz. Ne dersin bu da Allah'ın bir armağanı değil mi bana? Karanlığa mahkumum yine! Unutmak o kadar zor ki o kadar anlatılmaz ki. Ulaşamamak, duyamamak, söyleyememek ve unutamamak ölmek üzereyim !!! Anlatamam ki kimseye. O kadar yaşadığım acıyı, o kadar döktüğüm gözyaşını ve o büyük aşkını anlatamam! Zor yaşamak içinde tutarak! Kalbine taşıyacağından fazla sevgiyi yükleyip sonra kalbinin o aşkın acısıyla parçalanmasını izlemek.Dayanamıyorum artık! Unutmak istiyorum olmuyor yapamıyorum! Hangi şarkıyı dinlesem nereye baksam nerde bir şiir okusam kalbimin parçalarından biri batıyor canım acıyor.Ağlamaktan yorulur mu insan? Ben yoruldum çok yoruldum gücüm kalmadı. Yanımdayken sana ulaşamamak o kadar koyuyor, canımı o kadar acıtıyor ki! Sen için kan ağlarken gülmek nedir bilir misin? Her saniye ağlarken yanımdakilere gülmek... Bu ne kadar zor biliyor musun? Aşkın doldurdu içimi bir türlü seni unutamıyorum.

Ama unutmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam sana! Gözyaşlarımdan bile uzak olmak istiyorum, kalbimin atışını duymak istemiyorum hep seni sayıklıyan. Çılgınca ve sonsuz bir aşkla sevildiğinin farkındamıydın acaba? İçimde kopan fırtınanın, yaşadığım umutsuzluğun farkındamıydın?Hayatımdaki en önemli varlığın sen olduğunu bilimiyormuydun? ve seni delice kıskandığımı anlıyormuydun.

Olmuyor işte senden vazgeçemiyorum. Seni düşünmeden, seni sevmeden,Seni özlemeden yaşayamıyorum, Seninle dolu bir dünyanın hayalini hala kurmadan duramıyorum.Biliyorum ki şuan beni düşünmüyor,düşlemiyorsun her zamanki gibi. Seninle olmanın en güzel yanı neydi biliyormusun elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.Seninle olmanın en romantik yanı neydi biliyor musun? Sensiz gecelerde sana söleyemediklerimi yıldızlara Ay'a anlatmak. Okuduğum kitabın sayfasında,dinlediğim şarkıların türkülerin şiirlerin her mısrasında seni bulmak. Seninle olmanın en güzel yanı neydi biliyormusun yanındayken bile seni deli gibi özlemek. En acı yanıysa senin yanındayken bir çok kişiyle seni paylaşmak. İhmal edildiğimi bilebile bunu söyliyememek.Seninle olmanın en zor yanı neydi biliyormusun? seni kaybetme korkusuyla ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı yüreğimin en derin yerine gömmek. Ve seni orda parçalanan kalbimin kırık parçaları arasında sonsuza dek saklamak. her kıpırdanışında acısını hisettiğim kalbimin buna ne kadar dayanıcağını bilmeden yaşamamı sürdürmek.

Aslında sen hiç benim olmadınki, beni hiç sevmedin, özlemedin beni, eğer sende biraz ben olsaydın korkmazdım sensizlikten. Kıskanmazdım seni, yıldızlara Ay'a anlatmazdım sevdamızı, hiç yorulmazdım bu sevdadan. Ağlamazdım yorulana dek. Seni seviyorum dediğim ilk günü hatırlarmısın, ve yeminimi ben hiç unutmadan yaşıyacağım.İşte gidiyorum artık, dönüşü olmadan. Ne kadar içimi acıtsada. Ne kadar sana ihtiyacım olsada.Gözyaşlarımla adını yazarak çıkıyorum hayatından. Sevdamı haykıra haykıra gidiyorum. Bu aşka ihanet etmeden yeminimi sonzuza dek bozmadan çıkıyorum hayatından...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Hayatinda Yokum Artik

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1010

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    28
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

İstediğin sonunda oldu. Hayatinda yokum artık.

Bundan sonra ne yüzümü göreceksin Nede sesimi duyacaksin

Belki hemen unutacaksin Belki sadece bi kabusdu diyeceksin

valla bende aynısını yaptım ve ebedıyete kadar çıktım hayatından

Etiketler