http://img-haber7.mncdn.net/haber/haber7/photos/2010/900020100423112123428.jpg Doğubayazıt ilçesinde akşam saatlerinde aniden bastıran yağmur etkili oldu. Dere kenarında bulunan Sanayi Mahallesi 823 Sokak'taki 15 evi ve yine çevre yolunda bulunan bir ilköğretim okulu su baskınına uğradı. Suyun dolduğu bir bahçede bir köpeğin de mahsur kalması dikkat çekti. Sanayi Mahallesi'nde evini su basan Tahir Kılıç, polislerden yardım isteyerek, "Belediyeye haber verdim. Belediye geç geldi. Ben ne

Bu konu 1072 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Doğubeyazıt'ta sel felaketi 1072 Reviews

Konuyu değerlendir: Doğubeyazıt'ta sel felaketi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1072 kez incelendi.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @Furkan

Standart Doğubeyazıt'ta sel felaketi

Doğubayazıt ilçesinde akşam saatlerinde aniden bastıran yağmur etkili oldu. Dere kenarında bulunan Sanayi Mahallesi 823 Sokak'taki 15 evi ve yine çevre yolunda bulunan bir ilköğretim okulu su baskınına uğradı. Suyun dolduğu bir bahçede bir köpeğin de mahsur kalması dikkat çekti.

Sanayi Mahallesi'nde evini su basan Tahir Kılıç, polislerden yardım isteyerek, "Belediyeye haber verdim. Belediye geç geldi. Ben ne edeyim. Dere ağzı kapatılmış, evimi, işyerimi su bastı." sözleriyle tepkisini dile getirdi. Polis ise belediyeden yardım isteyerek, vatandaşın mağduriyetini gidermeye çalıştı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Doğubeyazıt'ta sel felaketi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Furkan

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1072

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Etiketler