Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak) Belkide Haram Olsun arkadaşlar sizce böyle bir düşünce varmıdır.almanyada bir aile akşam vaktinde evlerinde oturuyorlar.birdenbire evlerinin kapısı çalıyor ve içeri maskeli bir adam giriyor ve evdeki bütün paraları alıyor.silahını kıza doğrultup tam vuracakken annesi onu öldürmeyin beni öldürün diyor.kızda evet annemi öldürün diyor.2-3 dakika sonra hırsız polis sirenlerini duyuyor ve hemen kaçıyor evden.babası kızına soruyor,kızım neden annemi öldürün dedin

Bu konu 1374 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak) 1374 Reviews

Konuyu değerlendir: Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1374 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5173
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    33
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak)

Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak) Belkide Haram Olsun
    arkadaşlar sizce böyle bir düşünce varmıdır.almanyada bir aile akşam vaktinde evlerinde oturuyorlar.birdenbire evlerinin kapısı çalıyor ve içeri maskeli bir adam giriyor ve evdeki bütün paraları alıyor.silahını kıza doğrultup tam vuracakken annesi onu öldürmeyin beni öldürün diyor.kızda evet annemi öldürün diyor.2-3 dakika sonra hırsız polis sirenlerini duyuyor ve hemen kaçıyor evden.babası kızına soruyor,kızım neden annemi öldürün dedin adama,yoksa sevmiyomusun anneni diyor.kızda babasına şu cevabı veriyor.baba'eğer ben ölürsem annem hayatı boyunca acıyla yaşar beni özler hep,ve onun üzülmesini istemem,çünkü onu o kadar çok seviyorumki gözünden bir damla yaş akmasına dayanamam'.YORUM SİZİN ARKADAŞLAR PEKİ SİZ NE YAPARDINIZ??

-Alinti-

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Helal Olsun Kiza(dÜŞÜnceye Bak)

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1374

Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Etiketler