Evvela yaratıldığım için şükrediyorum, yaratılmayabilirdim..! Canlı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, taş veya toprak olarak yaratılabilirdim..! İnsan olarak yaratıldığım için şükrediyorum, ağaç, bitki veya hayvan olarak yaratılabilirdim..! Akıllı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, deli veya ebleh olarak yaratılabilirdim..! Sağlam olarak yaratıldığım için şükrediyorum, sakat olarak yaratılabilirdim..! Mümin olarak yaratıldığım için şükrediyorum, müşrik, ateist veya putperest

Bu konu 1342 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ŞÜKÜRLER OLSUN 1342 Reviews

Konuyu değerlendir: ŞÜKÜRLER OLSUN

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1342 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Aylin's

Standart ŞÜKÜRLER OLSUN

Evvela yaratıldığım için şükrediyorum, yaratılmayabilirdim..!
    Canlı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, taş veya toprak olarak yaratılabilirdim..!
    İnsan olarak yaratıldığım için şükrediyorum, ağaç, bitki veya hayvan olarak yaratılabilirdim..!
    Akıllı olarak yaratıldığım için şükrediyorum, deli veya ebleh olarak yaratılabilirdim..!
    Sağlam olarak yaratıldığım için şükrediyorum, sakat olarak yaratılabilirdim..!
    Mümin olarak yaratıldığım için şükrediyorum, müşrik, ateist veya putperest olarak yaratılabilirdim..!
    Müslüman olarak yaratıldığım için şükrediyorum, başka dinlere mensup olarak yaratılabilirdim..!
    Peygamber Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.)in ümmetine mensup olarak yaratıldığım için şükrediyorum, diğer peygamberlerin ümmetinden olabilirdim..!
    Allah (C.C.) ve Resulü Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V.)i tanıdığım ve bildiğim için şükrediyorum, Allah ve Resulünü tanımayan ve bilmeyen den olabilirdim..!
    Allah (C.C) ve Resulü Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)e itaat ve ibadet ettiğim için şükrediyorum, Müslümanım deyip, İslamiyeti bilmeyen, ibadet etmeyen, hatta İslamiyeti yaşayanları hor gören bedbahtlardan olabilirdim..!
    Bütün bu nimetleri bana bahşeden Rabbime şükretmeyi bildiğim için şükrediyorum, bütün bu nimetler karşısında şükretmeyi dahi bilmeyen zavallılardan olabilirdim..!

SANA BİNLERCE ŞÜKÜR VE HAMDÜ SENALAR OLSUN YARAB..!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ŞÜKÜRLER OLSUN

Kategori: İslamiyete Dair Herşey

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1342

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Etiketler