Evet Arkadaşlar Coca-Colanın Senelerden Beri Saklandığı ve Dünyanın En Büyük Sırrı Olarak Bilinen Bir Gerçeği Aşağıdaki Dosyada Gözler Önüne Serilmekte Arkadaslar Slayt Gösterisini İzledikten Sonra Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar!!! http://rapidshare.com/files/99033798/Coca-Cola_1___.pps

Bu konu 20427 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
Coca-Colanın içindekiler inanamayacaksınız 20427 Reviews

Konuyu değerlendir: Coca-Colanın içindekiler inanamayacaksınız

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 20427 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Harika Coca-Colanın içindekiler inanamayacaksınız

Evet Arkadaşlar Coca-Colanın Senelerden Beri Saklandığı ve Dünyanın En Büyük Sırrı Olarak Bilinen Bir Gerçeği Aşağıdaki Dosyada Gözler Önüne Serilmekte Arkadaslar Slayt Gösterisini İzledikten Sonra Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar!!!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Coca-Colanın içindekiler inanamayacaksınız

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 37

Görüntüleme: 20427

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Internette
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

adresinden de Cochineal yazarak arattiniz mi ayni bilgilere ulasabiliyorsunuz.

Ayselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    181
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    733
    @Ayselim

maraxli paylasim apancene, baxiram. tsk paylasimcin.
    Gel gor omrumuzden kecen o gunlerden neler qalmish

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu yıllardan beri gelen bi söylenti veya gerçek, orasını bilemiyorum ama gerçekte olsa, yalanda olsa içiyormuyuz? Sorulması gereken soru bu bence... Kaç kişi bunu bilipte kola içmekten vaz geçti?

€line €meğine Sağlık...

sheker_betlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @sheker_betlii

paylaşım için teşekkürler...

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Alıntı GaRaGaN Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bu yıllardan beri gelen bi söylenti veya gerçek, orasını bilemiyorum ama gerçekte olsa, yalanda olsa içiyormuyuz? Sorulması gereken soru bu bence... Kaç kişi bunu bilipte kola içmekten vaz geçti?

€line €meğine Sağlık...
    Ben bunu iki sene evvel öğrendim ve içmiyorum tadınıda unuttum demekki oluyormuş . içtiğim su, ayrani taze sıkılmış meyva suyu komposto dedeğim gibi ben bunu yapıyorum . ayrıca yorumlar içinde teşk.

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

gardascan çok iyi bir konu açmıssın. bu konuda baya bir bilinçlenmemiz lazım diye
    düşünüyorum.

ben coca-colanın müslüman karsıtı yaklaşımları ve hatta israile yardım ettiğini öğrendiğim
    yaklaşık 4 - 5 yıldan bu güne kola içmis değilim nede eve alırım. bahsetdiğin gibi halis
    muhlis meyve sularımıza ne olmus, süt, yoğurt, ayran vs. biz ailece böyle idare ediyoruz.

dilek ve temennilerinize katılıyorum ve tekrar teşekkür ediyorum.....

selametle. .....................
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

örnek aile olmuşsunuz gonax abican küpe olur bilipde uygulama yapmayanlara yorumlar için saol.

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Standart Kesinlikle kola içmeyin

Dr. Mehmet Sılay

Hastanemizin Ortopedi, Kadın-doğum ve Beyin Cerrahi uzmanları taburcu olurken hastalarına Kola’lı içecekleri yasaklıyorlardı.

Gazoz gibi bir şeydi, ucuzdu ve bakkallarda ve marketlerde serbestçe satılıyordu. Yaygın şekilde şehir panolarında gazete ve televizyonlarda reklâmı yapılıyor, çoluk-çocuk herkes içiyordu. Fayda ve zararları hakkında halk aydınlatılmıyordu. Araştırıp öğrenmeliydik.

Rekabet endişesiyle gerçek formülü gizlenen Kola’lı içecekler kol bacak veya kranyum operasyonlarından sonra ne kadar güzel bakılırsa bakılsın tedaviyi geciktiriyordu. Radyolojik tetkiklerde, kemiklerde kalsiyum yoğunluğunun-kireç oranının azaldığı-seyreldiği görüldü.

Daha kapsamlı araştırmacılar, mediko-sosyal açıdan özellikle çocuklarda başlayan ısrarlı Kola içme isteğinin masum alışkanlıklardan öte, giderek tutsaklığa dönüştüğünü tespit ediyor. Bu alışkanlığın daha ileri yaşlarda çocuklarda refleks ve dikkat kaybıyla, dalgın, unutkan ve sarsak bir insan tipi ortaya çıkaracağı kabul ediliyor.

Çocukların çarpma ve düşmelerde kemikleri kolayca kırılıyor. Batı ülkelerinde genetiğiyle oynanmış gıdalar ve fastfud –Cola ile ayakta beslenme alışkanlığı Obesitenin kesin sebebidir. Batıda AİDS’i sollayan Obesite, yani kalp-damar hastalıkları ve Diyabete yol açan kontrolsuz şişmanlık.

Obesitenin yayılması uyanıklara, arada ani ölümlere neden olsa da bol para getiren bir tedavi endüstrisi oluşturdu.

Kola, hangi yaşta olursa olsun osteoporozun yani kemik erimesinin bilinen sebepleri arasındadır. Yine Kola, soy hücrelerin yani Astrosit ve Sprmotozoonların tahrip ve tahrişine yol açıyor.

Kimyasal analizinde Kolalı içeceklerin düşük asiditesi (PH:3.4) dolayısıyla dişlerde malformasyon, erken çürüme ve dökülme görülür.

Cam ve pet şişelerde kocaman reklâmlarla tavsiye edilen Cola’nın tadı, rengi ve kokusu hoşumuza da gidiyordu ama içindeki kanserojen katkı maddelerinin sindirim sistemi kanserlerine yol açtığını bilmiyorduk.

Kola içen insan doku ve hücreleri adına kirli hava solumaktadır. Yani halk diliyle oksijenden fakir ve bir zehirli gaz olan Karbondioksit içmektedir. İyi bilmeliyiz ki: Kola, sigara gibi yaygın bir kronik intihar aracıdır.

Ulusal basınımızda yer alan bir haber, magazin değildi. Gözden kaçıranlara bir kere daha hatırlatalım:

Hindistan’da ve ancak çok zengin çocuklarının devam ededebildiği Yeni Delhi Üniversitesinde tipik Amerikan şımarıklığı ve ölçüsüzlüğü içinde öğrenciler arasında

“Kim daha çok Cola içecek?” yarışması yapılıyor. Otuz beş öğrenci yan yana sıralanıp gülüşmelerle içmeye başlıyorlar. Nihayet arka arkaya kiloluk beş şişe Cola içen yirmi yaşındaki öğrenci belirlenen zamanda birinci geliyor. Ödülünü alıyor ve alkışlanıyor. Ancak on dakika geçmeden kameraların ve seyirci arkadaşlarının önünde yere yıkılıp ölüyor. Otopsi yapılıyor: Kan gazları arasında öncelikle beynin ihtiyacı olan oksijen seviyesi normalin çok altına düşmüş, buna karşılık bir zehirli gaz olan Karbondioksit artmış.

Kolayı yaygınlaştırmak için bazı ülkelerde dini duyguları, bazı ülkelerde de milli duyguları kaşırlar. İran’da Zemzem-Cola, Arabistan’da Mekke-Cola, Türkiye’de...?

Adı ister Hicaz, isterse de Ergenekon-Cola olsun hepsi de sindirim sistemi kanserlerinin sorumluları arasındadır.
    Öğretmenler, Anneler-Babalar!
    Lütfen yavrularımızı bir kronik intihar aracı olan Cola belasından koruyun

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Etiketler