Topcular Mahallesi Vali Konağı yolu üzerinde bulunan bir internet cafe gece geç saatlerde henüz kimlikleri tespit edilemeyen kişi veya kişilerce soyuldu. İnternet Cafeden 2 bilgisayar kasası, 1 monitör, Fotokopi makinesini çalan hırsızlar kamera sistemine zarar vererek kaçtı. Olayı haber alan internet kafenin sahibi Serhat NART, durumu polise bildirdi. Polis, bir taraftan işyerinde parmak izi araştırması yaparken, bir taraftan da şahısları yakalamak için bölgede çalışma

Bu konu 1881 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Turap internet cafe soyuldu 1881 Reviews

Konuyu değerlendir: Turap internet cafe soyuldu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1881 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Turap internet cafe soyuldu

Topcular Mahallesi Vali Konağı yolu üzerinde bulunan bir internet cafe gece geç saatlerde henüz kimlikleri tespit edilemeyen kişi veya kişilerce soyuldu.

İnternet Cafeden 2 bilgisayar kasası, 1 monitör, Fotokopi makinesini çalan hırsızlar kamera sistemine zarar vererek kaçtı.
    Olayı haber alan internet kafenin sahibi Serhat NART, durumu polise
    bildirdi. Polis, bir taraftan işyerinde parmak izi araştırması
    yaparken, bir taraftan da şahısları yakalamak için bölgede çalışma
    başlattı.Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Alintidir

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Turap internet cafe soyuldu

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 1881

Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Iğdır'da Başarılı Polislere TAKDİRNAME

Iğdır Emniyet Müdürlüğü tarafından, özellikle uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadelede üstün gayret ve başarı gösteren personele takdirname verildi.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Gaffar Okan Konferans Salonu'nda yapılan törende konuşan İl Emniyet Müdür Mustafa Aydın, ödüle layık görülen tüm personele teşekkür ederek, Iğdır`da polisin toplumun huzur ve güveni için günün her saati fedakarca çalıştığını ifade etti. Iğdır'ın stratejik coğrafya konumunda aynı anda üç ülkeye sınır olmasının, paraya ve güce gayri meşru yollardan ulaşmaya hedefleyen suç örgütlerin iştahını kabarttığının altını çizen Aydın, "Bu tür suç organizasyonlarına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen veriler bunun en önemli göstergesidir. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza halkımız adına teşekkür ediyorum. Fedakarca çalışan arkadaşlarımız sayesinde Iğdır, huzur kenti olmaya devam ediyor. Bu gayretlerin artarak devam edeceğini biliyoruz. Hep birlikte vatandaş-polis işbirliğiyle daha güzel yarınlar için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

Aydın, Iğdır'da 'İpek Yolu' isimli proje kapsamında 2009 yılı içerisin toplamda 245 öğrenci ve 20 öğretmenimize, 2010 yılı içersinde ise merkez ve ilçelerde bulunan 5 bin 300 öğrenci ve 205 öğretmene madde kullanımı ve bağımlılığı konusunda seminer verildiğini söyledi.

Konuşmanın ardından asayiş, uyuşturucu ve kaçakçılık gibi değişik branşlarda üstün gayret sarf eden emniyet mensubuna takdirname ve teşekkür belgesi Emniyet Müdürü Mustafa Aydın tarafından verildi. .......Alinti

Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Iğdır'da Aç Kurtlar 18 Koyunu Parçaladı

Iğdır'da aç kalan kurtların saldırdığı 18 koyun telef olurken, çok sayıda küçükbaş hayvan da yaralandı.

Dağlarda yiyecek sıkıntısı sebebiyle aç kalan kurtlar köye indi. Suveren köyünde, Abdullah Dokçu'nun ahırının içindeki hayvanlara saldıran kurtlar 18 küçükbaş hayvanı telef ederken, çok sayıda küçükbaş hayvanı boğazından yaraladı. Geçimini hayvancılıkla sağlayan Abdullah Dokçu, sabah yem vermek için ahıra girdiğinde koyunlarının kurtlar tarafından parçalandığını gördüğünü belirtti. Dokçu, "Benim tek geçim kaynağım bu hayvanlardı. Kurtlar da hayvanlarımı telef etti, çok mağdur oldum. Yetkililerin bana yardımcı olmalarını istiyorum" dedi.

Köy sakinlerinden Mahmut Dönmez ise, "Kurtlar daha önce de köyümüze gelerek hayvanları telef etti. Silahlarımız var fakat askeri birlik yakın olduğu için silah kullanmıyoruz" şeklinde konuştu.

Alinti

Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Sarıkamış Iğdır Valisini AĞIRLADI

Kars�ın Sarıkamış ilçesi Bayraktepe Kayak Merkezi yaşanan lodos ve kar erimelerine karşın kayakseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu tatilini geçirmek için Sarıkamış'a gelen Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı da kayak keyfini gönlünce çıkaran arasında yer aldı.

Bu hafta da yine Iğdır�dan bir çok kişinin Bayraktepe�ye gelmesi bekleniyor. Kayakla ilgili açıklamalarda bulunan Vali Karahisarlı, �4 yıldan beridir Iğdır�da görev yapıyorum. Kars, Iğdır, Ağrı ve Ardahan illeri Serhat Kalkınma Ajansına bağlı illeriz. Bizde inşallah Iğdır ilimizde bir kayak merkezi yapacağız. Bizim ülkemizde turizm açısından en önemli Ağrı Dağımız var. Bizde Ağrı Dağının turizme açılmasını istiyoruz. Kayak tesisleri, turistlik tesislerin ve bu teleferik gibi bu tesislerin yapılmasını istiyoruz. Bildiğiniz gibi bu dört ülkeyi görüyor. Türkiye, Ermenistan, Nahcivan ve İran. Bizde ilimizden çocuklarımızdan gençlerimizden kayak takımları oluşturup kulüpler kuruyor ve bunları zaman, zaman Sarıkamış�a, Erzurum�a kayak yapmaları için gönderiyoruz. Orada gezmeleri ve hayatı sevmeleri için gönderiyoruz. Bu böyle bir gezip inceleme faaliyetlerimizden birisi için geldim buraya. Şu anda Mart ayının ortalarındayız. Halen kayak kayabiliyoruz. Bu bizi mutlu ediyor� dedi.

Özellikle de son 3 gündür şiddetli soğuk kar erimesinin önüne geçince Bayraktepe de kar kalınlığı 160 santimde kaldı. �Havalar soğumasaydı kayak merkezinde de karlar erirdi� diyen kayakseverler Sarıkamış�ta kaymaktan büyük zevk aldıklarını ifade ettiler.

Alinti

Etiketler