Kars'ta, eşi tarafından dövülerek sokağa atılan ve baygın bir şekilde bulunan kadın hastaneye kaldırıldı. Dün akşam saatlerinde eşi İsmail Ö. tarafından dövüldüğü ileri sürülen Latife Ö., İstasyon Mahallesi'ndeki tren garının yanında baygın halde vatandaşlar tarafından bulundu. Evden atılarak gara gelen ve buradaki merdivenlerden düşerek baygınlık geçirdiği ileri sürülen kadının yüzünde ve ellerinde yara olduğu görüldü. Yerde titreyerek bekleyen annesinin başında elindeki oyuncak tabanca

Bu konu 1920 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Kars'ta 'KADINA ŞİDDET' Terörü 1920 Reviews

Konuyu değerlendir: Kars'ta 'KADINA ŞİDDET' Terörü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1920 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1055
    @Aylin's

Standart Kars'ta 'KADINA ŞİDDET' Terörü

Kars'ta, eşi tarafından dövülerek sokağa atılan ve baygın bir şekilde bulunan kadın hastaneye kaldırıldı.

Dün akşam saatlerinde eşi İsmail Ö. tarafından dövüldüğü ileri sürülen Latife Ö., İstasyon Mahallesi'ndeki tren garının yanında baygın halde vatandaşlar tarafından bulundu. Evden atılarak gara gelen ve buradaki merdivenlerden düşerek baygınlık geçirdiği ileri sürülen kadının yüzünde ve ellerinde yara olduğu görüldü.

Yerde titreyerek bekleyen annesinin başında elindeki oyuncak tabanca ve boynundaki dürbünle bekleyen oğlu ise dikkat çekti. Soğuk havaya rağmen dakikalarca annesinin başında bekleyen çocuk, babasının annesini dövdüğünü ileri sürdü.

Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hemen ambulans istedi. Uzun süre sonra gelen ambulansla Kars Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Latife Ö. tedavi altına alındı.

Haberin Devamı..

SOKAĞA ATILAN KADIN
    Kars'ta, dün gece eşi tarafından dövülerek sokağa atılan ve vatandaşlar tarafından yarı baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan Latife Ö., eşinden boşanacağını söyledi.

Merkez İstasyon Mahallesi'nde oturan 5 çocuk annesi 39 yaşındaki Latife Ö., eve kendisinin baktığını ve kocasının sürekli çocuklarını ve kendisini dövdüğünü söyledi. Hastanedeki tedavisinin ardından evine dönen Latife Ö., yaşadıklarını anlattı. Latife Ö., eşi İsmail Ö.'nün ayakkabı boyacılığı yaptığını söyledi. Sık sık evde çocuklarına ve kendisine dayak atan eşinden kurtulmak için o gün dışarıya çıktığını ifade eden Latife Ö., tren garında kocası tarafından önünün kesildiğini ve iki metrelik yükseklikten atılarak yaralandığını belirtti. Latife Ö., olay anını şöyle anlattı: "Akşam eşim İsmail eve geldi ve ev sahibine biletini kestiğini ve gideceğini söyledi. Gittiğini sanmıştım, çocukların yatağını serdim. Eşim bu sırada odaya girdi ve temizliğe gittiğim bir evden verilen televizyonu gördü. 'Bu televizyonu kim verdi' diyerek beni dövmeye başladı. Bayağı dövdü beni. Bende onun dayağından kurtulmak için küçük oğlumla birlikte dışarı çıktım. Peşimden geldi ve beni tekrar dövdü. Bir şey demedim, kaçtım. Çarşıya gidip oradan da polislere söyleyeyim dedim. Tren yolunda önümü kesti beni dövmeye kalktı. Elini saçıma attı. Saçlarımı yoldu. Polise gideceğim dedim. Merdivenin yanındaki iki metrelik yüksekten beni aşağı attı. Nasıl düştüğümden haberim olmadı. Gözümü açtığımda hastanedeydim. İki kolumda serum takılıydı."

Her gün aynı azabı yaşamak istemediğini söyleyen Latife Ö., sözlerine şöyle devam etti: "Bu gidişle bir gün beni vuracak ya da çocuğumu öldürecek. En iyisi boşanacağım. Başka şansım yok. Böyle yaşamak istemiyorum. Böyle olmuyor zaten, evi kendim geçindiriyorum. Kirayı, elektriği, evin masrafını ben ödüyorum. Yardım alıyorum vakıftan. Boşanmak benim için daha hayırlı olacaktır"

BABAM ANNEMİ MERDİVENDEN ATTI
    Gözünün önünde babasının annesini döverek yüksekten attığını söyleyen küçük Kadir ise, "Annem biraz gezmek isteğini söyleyip bizi parka götürüyordu. Sonra babam bizim peşimizden geldi. Annemi döve döve oradan attı" dedi.

İHA
    Işık Çapanoğlu

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kars'ta 'KADINA ŞİDDET' Terörü

Kategori: Kars dan Haberler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1920

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Malasef Aci Bir Gercek Günümüzde Kadina Sidet Paylasim Icin Tesekür Ederim Aslinda Bu Konu Icin Söylenecek Cok Sey Var Ama Kimsenin Derdine Derman Olmuyor Söylenen.ler Umarim Hic Bir Kadin Sidete Mazur Kalmaz Tüm Kadinlar Icin Bunu Diliyorum
    Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Etiketler