Daha dün'e kadar beraber omuz omuza el ele verip kurtardığımız vatanımız da,bugün allahın selamını birbirimize veremiyoruz... NEDEN Mİ? 3-5 tane beyni yıkanmış etnik milliyetçi'lik yapan cahil yüzünden... Çanakkale'yi beraber düşmana dar etmedik mi?... Sarıkamışta 90.000 yiğit donmadık mı?.. Yunan kardak adasını beraber gözümüzü karartıp vurmaya gitmedik mi?.. Bayrağımızı 15 ay boyunca korumadık mı ve hala da korumaya devam etmiyormuyuz? Hepimizin mezar taşı aynı yöne bakmıyor mu?

Bu konu 12806 kez görüntülendi 57 yorum aldı ...
Ben Neyim,Sen Nesin?.. 12806 Reviews

Konuyu değerlendir: Ben Neyim,Sen Nesin?..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12806 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    KAI-BODRUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

Standart Ben Neyim,Sen Nesin?..

Daha dün'e kadar beraber omuz omuza el ele verip kurtardığımız vatanımız da,bugün allahın selamını birbirimize veremiyoruz...

NEDEN Mİ?
    3-5 tane beyni yıkanmış etnik milliyetçi'lik yapan cahil yüzünden...

Çanakkale'yi beraber düşmana dar etmedik mi?...
    Sarıkamışta 90.000 yiğit donmadık mı?..
    Yunan kardak adasını beraber gözümüzü karartıp vurmaya gitmedik mi?..
    Bayrağımızı 15 ay boyunca korumadık mı ve hala da korumaya devam etmiyormuyuz?
    Hepimizin mezar taşı aynı yöne bakmıyor mu?
    Hepimiz'in ruhuna fatiha okunmuyor mu?

PEKİ BİZ KİMİZ?

T.:::::.Kürt-Türk-Azeri-Alevi-Laz-Çerkez.:::::.C

Peki siz kim olduğunuzu söylermisin?...

Ben daha bu site'de yeniyim,KARS'lı bir Kürt olarak herkesi çok sevdim...

Bir arkadaşımız forum oyunları bölümünde ki,şu an ne dinliyorsun konumun da benim Ahmet Kaya'yı dinlediğimi açıklamam üzere üst üste iki kez kürtleri rencide edecek cevap'lar kullandı...

Burda kimse pkk propagandası yada kürt'çülük yapmadı...

Siz kalkıp orda Ozan Arif;Kürtler kimlik mi istiyor(Kürtlere ders)?..
    Aslımız Oğuz Aslı falan filan...

Hepimiz T.C vatandaşı değilmiyiz,hepimiz İSLAMİYET dini mensubu değilmiyiz?

Yada siz mi değişik etnik ve mezhep'in milliyetçiliğini yapıyorsunuz hala anlamış değilim?

Biz bugüne kadar siyaset'i aramıza katmadık...Siyaset yapanı da...
    Siyaset ne karın doyurur,ne de namus korur...
    Ama siz ben birlik olduktan sonra sizin namusunuz benim,benim namusum sizin olduk'tan sonra;O zaman bizi Allah(C.C)korur...

...EĞER Kİ GELMELER TOPRAK'TAN İSE DEMEK Kİ GİTMELER AYNI YEREDİR!..

Size ve Azeri kimliğine yakıştıramadım bu hareketi Aybalam76!..
    Teşekkür Ederim...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ben Neyim,Sen Nesin?..

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: KAI-BODRUM

Cevaplar: 57

Görüntüleme: 12806

اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

öncelikle sezgilerinden dolayı seni tebrik ediyom.. ozan arifi çok sever ve devamlı dinlerim.. biz birbirimize selam veriyoruz senin yanlışın var bu konuda(forumdaki diğer konulara iyi bak) senin ahmet kaya gibi bir vatan hainini dinlemen beni yeni konu açacak kadar rahatsız etmemiştir. Ama benim OZAN ARİF i dinlemem seni yeni konu açmaya sevketmişse bu konuda kimin milliyetçi olduğunu bir kez daha gözden geçirmeni tavsiye ederim. bilmediğin ve dinlemediğin bir parça hakkında yorm yapmanıda hiç tavsiye etmiyorum.. lütfen o parçaları bir kez (en azından) dinle ve ondan sonra buraya bir daha yazz. Eğer OZAN ARİF i dinlemek siyasetse ahmet kaya yı dinlemek nedir lütfen bir kez daha düşün. Biz hiçbirzaman bölücü olmadık ve hiç bir zamanda bu ülkeyi böldürmeyiz. Sizinde aynı düşüncede olmanıza sevindim. teşekkürler iyi forumlar

Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

Bakınız!..
    Ben sizin ne tarz müzik dinleyip,dinlemediğinizi eleştirmedim!...
    Ben Ahmet Kaya yazınca siz hemen üst üste kimseye izin vermeden iki kez Ozan Arif'in kürtler'i hedef tutan iki şarkısı'nın adınız yazdınız...

Ahmet Kaya vatan haini diye bir benimse de bulunmuşsunuz;Eğer bir kürtçe şarkı yapıcam ve klip çekicem sözüne kanarak vatan haini mührü vuruyorsanız adam'a ben size 10 kez tempolu alkış tutarım!...

Orhan Pamuğunuz ve Fazıl Say'ınız da TÜRK...
    Ama ülkemiz'in şerefini 5 paralık edecek rivayetler de bulundular ve hâlâ da bulunmaya devam ediyorlar...

Ben kendi şahsıma konuşayım;Müzik'te EVRENSEL'im...

Ahmet Kaya'yı da dinlerim...
    50 Cent'i de dinlerim...
    Yeri geldiğin de OZAN ARİF'i de dinlerim...

Ama kulağım'ın pasını temizlemek için,şarkıyı yorumlaya'nın ne tür karaktere sahip olduğuna bakmam...

Kim n'aparsa kendisine yapar...

Ayrıca ben Ahmet Kaya'ya vatan haini demem...
    Çünkü o öldüğünde de T.C kimliği taşıyordu...

AYRICA BEN İNSAN KAYBETME'NİN DEĞİL,KAZANMA'NIN DERDİNDEYİM...
    Asıl milliyetçi'lik budur...

Sen bir Ahmet Kaya'yı,Ben de bir Ozan Arif'i çok kolay kaybederiz...

Ama Ahmetler'in,Ozanlar'ın tüketilmesi için henüz bir teknoloji ürünü icat edilmedi maalesef!...

Biraz sağduyu'lu,biraz da demokrat olmaya davet ediyorum sizi...

Size de Sevgi-Saygı çerçevesi altın da bol forumlar dilerim...Saygılar
    اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Burada Türkiye Cumhuruyeti vatandasi olup, bölücü olmadigi ve Kendisini Türkiye icin canini seve seve feda eden kisileri ayirmak mümkün degildir. Unutmayalim ki Türkiye yi bizlerden baska kimse sahip cikmaz! NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE !
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Aynı toprakta yaşıyorsak bu topraklar bizimse ayrımcılığa son!

Arkadaşım seni yürekten tebrik ediyorum ve sana katılıyorum kendim bir azeri vatandaşı olarak yazılarını ve fikirlerini büyük hayranlıkla okudum inan .hepimiz farklı yerlerden farklı kültürden,dinden,milletten gelmiş olabiliriz ama ortak noktayı bulmak bu insanlık ayrımcılığını ortadan kaldırmak her yüreğin yapabileceği birşey deildir.Bir kürt olarak sen aramızda olabiliyorsan ve bizimle bişeyler paylaşabiliyorsan ne mutlu sana demekki bunu yaptıran insanın kalbinde beynindeki insan sevgisidir.Seni yürekten taktir ediyorum tşkler iyi forumlar...

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Beni iyi dinleyin!!!!!!!!!
    Bu yazıyı yazıyımmı yazmıyımmı diye çok düşündüm... Ama eğer bu yazıyı yazmasaydım inanın bana ömür boyu içime dert olurdu..Ben neysem oyum . Sizi de aynı şekilde olmaya davet ediyomm..

Şarkılarıyla kürt halkını (sadece bu ülkeye ihanet edenleri) hedef alan birinin isminin burda geçmesi seni rahatsız ediyosa(OZAN ARİF in) tüm varlığıyla bir vatan haini olan!!! ve ekmeğini yediği ülkeye(ülkesine demiyorum çünkü hiçbir zaman bu ülkeyi vatanı olarak görmedi) ihanet eden,her fırsatını bulduğunda bu ülkeyi yerden yere vuran kişiliksiz birinin isminin ve şarkılarının bu forumda yer almasını içimize sindirebileceğimizimi zannediyosun.
    Biz hiç kimseyi sadece kürtçe şarkı yada klip yaptığı için vatan haini ilan etmiyoz.
    -- 35 yıldır bu ülkede çoluk çocuk demeden katleden, daha gençliğinin baharında binlerce vatan evladını öldürüp nice ocakları söndüren PKK ya maddi ve manevi her yardımı yapan birisi vatan haini deilmidir??????

--Almanyaya kaçtığında ettiği ilk laf: arabamı ********lerin ülkesinde bıraktım.... diyen bir zat ne kadar o ülkenin bir vatandaşı olabilir??????

--Konserinin başında kürdüz ölene kadar ve devamında 'apo yu özledik diyen birinin türklüğü sadece vatanı olmadığı için mülteci olarak sığındığı bir ülkede verilen sözde kağıt üzerindeki vatandaşlıktan başka bişey deildir!!!!

Müzikte evrenselim diyorsun. Biz bu konuda hiçkimsenin özgürlüğüne pranga vurmadık.. amacımızda o deildir. Ama şunuda unutmaki şu anda bu yazıların yazılma sebebi benim sana deil senin bana tepkindendir. Bu ülkenin kendi bağrında yetişen öz be öz vatan evladı olan ve yediyi ekmeye pislemeyen bir halk ozanının okuduğu parçalara müzikte evrensel olan birinin tepkisini anlamakta inan zorlanmaktayım.

Bizim vatanseverim diyen birine ve bu vatanın evladıyım diyen birine hiç bir sözüm olmaz , olamazda. ama bu topraklarda yediği ekmeğe pisleyen vatan hainlerininde her zaman karşısındayız ve öylede olacağız. Bu ister ahmet olsun, ister orhan olsun ,ister mehmet olsun, ister fazıl olsun...hiç farketmez.

BİZ BU BAYRAĞI KAN İLE SULADIK,HER ZAMANDA SULAMAYA HAZIRIZ...

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Meçul katılımın için teşekkürler.. Ama ekranı sağa sola çekmekten gözüm yoruldu. sen niye bu kadar büyüdünki? dikkate alsan sevinirim... teşekkürler

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence böyle ben türküm sen kürdsüm ben azeriyim sen osun busun gibi ayrımcılık yappılmamlıdır bu gibi şeyleri yapanlar vatanımızı bölmeye çalışan hainlerin işidir bu vatan kolay kazanılmadı ve kolayda verilmeyecektir eğerki biz 1919-1922 (kurtuluş savaşı ) tarihlerinde tek yürek olup hareket etmişsek, bu vatanı kazanmışsak ve binlerce askerimizi şehit vermişsek bunun hakkını vermeliyiz.

bence de aybalam haklı kai- bodrum ahmet kaya bölücü yandaşı biriydi oun şarkılarının da zaten radyoda çalınması yasaktır ama herkes kendi evi kendi çatısı altında özgür dür bu yüzden kimse kendisinin ne dinlediyine karışamaz ...

Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

Alıntı Aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Beni iyi dinleyin!!!!!!!!!
    Bu yazıyı yazıyımmı yazmıyımmı diye çok düşündüm... Ama eğer bu yazıyı yazmasaydım inanın bana ömür boyu içime dert olurdu..Ben neysem oyum . Sizi de aynı şekilde olmaya davet ediyomm..

Şarkılarıyla kürt halkını (sadece bu ülkeye ihanet edenleri) hedef alan birinin isminin burda geçmesi seni rahatsız ediyosa(OZAN ARİF in) tüm varlığıyla bir vatan haini olan!!! ve ekmeğini yediği ülkeye(ülkesine demiyorum çünkü hiçbir zaman bu ülkeyi vatanı olarak görmedi) ihanet eden,her fırsatını bulduğunda bu ülkeyi yerden yere vuran kişiliksiz birinin isminin ve şarkılarının bu forumda yer almasını içimize sindirebileceğimizimi zannediyosun.
    Biz hiç kimseyi sadece kürtçe şarkı yada klip yaptığı için vatan haini ilan etmiyoz.
    -- 35 yıldır bu ülkede çoluk çocuk demeden katleden, daha gençliğinin baharında binlerce vatan evladını öldürüp nice ocakları söndüren PKK ya maddi ve manevi her yardımı yapan birisi vatan haini deilmidir??????

--Almanyaya kaçtığında ettiği ilk laf: arabamı ********lerin ülkesinde bıraktım.... diyen bir zat ne kadar o ülkenin bir vatandaşı olabilir??????

--Konserinin başında kürdüz ölene kadar ve devamında 'apo yu özledik diyen birinin türklüğü sadece vatanı olmadığı için mülteci olarak sığındığı bir ülkede verilen sözde kağıt üzerindeki vatandaşlıktan başka bişey deildir!!!!

Müzikte evrenselim diyorsun. Biz bu konuda hiçkimsenin özgürlüğüne pranga vurmadık.. amacımızda o deildir. Ama şunuda unutmaki şu anda bu yazıların yazılma sebebi benim sana deil senin bana tepkindendir. Bu ülkenin kendi bağrında yetişen öz be öz vatan evladı olan ve yediyi ekmeye pislemeyen bir halk ozanının okuduğu parçalara müzikte evrensel olan birinin tepkisini anlamakta inan zorlanmaktayım.

Bizim vatanseverim diyen birine ve bu vatanın evladıyım diyen birine hiç bir sözüm olmaz , olamazda. ama bu topraklarda yediği ekmeğe pisleyen vatan hainlerininde her zaman karşısındayız ve öylede olacağız. Bu ister ahmet olsun, ister orhan olsun ,ister mehmet olsun, ister fazıl olsun...hiç farketmez.

BİZ BU BAYRAĞI KAN İLE SULADIK,HER ZAMANDA SULAMAYA HAZIRIZ...
    BAKIN HEMŞEHRİM!..
    SİZE BEN ANLATAMIYORUM BİRŞEYLER'İ.YADA ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ...

AHMET KAYA;Kürdüz ölene kadar demeden önce,Türküz ölene kadar diyebilecek bir haysiyet'e sahip insandı...Geçmişi araştırın öğrenirsiniz mutlaka!

Ve bir ödül töreni gecesin de Kürtçe Klip & Şarkı yapacağım dedik'ten sonra saldırı ve küfür'lü taciz'e uğradı...

Madem ben vatansever'im diyen diller bu ülke de yaşıyor;siz ve ben dahil bu kadar kin besleyecek delikan'lı ruhuna sahipsek sanat camiası'nda ismi kaybolacak onlarca hit sanatçı var...

Örneğin sizin hergün dinlediğiniz;Ayağında Kundura,Leylim Ley,Sarhoş vs. parçaları ile şöhret'e kavuşan İbrahim Tatlıses'iniz;Daha 2 yıl öncesine kadar BIJİ KURDİSTAN Û PESHMERGE(Yaşasın Kürdistan ve Peşmergeleri) diye horluyordu Barzani Köpekler'ine...Ama hâlâ ben ve siz onu dinleyebiliyoruz...

Ben bir Kürt olarak ne Ozan Arif'i nede Ahmet Kaya'yı karalamam...
    T.C aidiyet'ini taşıyan bir Kürt olarak ülke en az sizin kadar savunacak kadar asalet ve onur sahibi bir insanımdır...
    Benim gibi yüzbinlerce KÜRT gencide hazır buna emin olun...

Ayrıca Pkk işte bu kadar genç falan katletti falan yazmışınızeki doğu'lu binlerce aile ve kürt gencide can vermedi mi bu pkk'nın elinde?

Pkk'nın şırnak yoluna döşediği mayın ile İstanbul-Kuruçeşme de eğlenen jet sosyete çocukları can vermiyor!...

Ne oluyorsa yine biz Doğu'lu vatandaşlara oluyor...
    Ya köylü ölür yada bedel parası veremeyecek kadar yoksul gencimiz ölüyor...

Başbakanı'nın oğlu,cumhurbaşkanı'nın oğlu,Türkeşin oğlu,Ozan Arif'in oğlu,Tansu Çiller'in oğlu askerlik yapmışlar mı lütfen bir öğrenin de bana politika yapacakmısınız bakalım...

Ama en azından AHMET KAYA dediğiniz Zat;Bu ülke'nin askerliğini 18 ay yapmış bir insan...

Ozan Arif ne ise benim için,siz ne iseniz benim için,Ahmet Kaya'da benim için odur...

Ben onlarca Pkk'yı destekleyen site'ye üye oldum;Ve her seferin de Kürt-Türk kardeşliğini savunduğum için Ban'lanmış bir insanım...

Ben bağırmasını slogan atmasını bilmezmiyim Apo için?

Ama benim binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan,Dünya çapı'nda 110.000.000 nüfus'a sahip Kürt dil'imi 20 yıllık ve 3-5 bin çakal'ın kurduğu bir bebek katili örgüt ve onun ermeni lideri savunamaz...

Şun ülkemiz'in sadece iktidar partisinde kürt kökenli 80 tane milletvekili'miz var....

22 bakanımız'dan 13 tanesi yine kürt....

Ülke'yi şu an ön plan'a taşıyanlar'ın başın da yine kürt yurtdaşlar'ımız var...

Ama siz tutturmuş Ahmet Kaya şu bu...Ben de Ahmet Kaya'nın ve Ozan Arif'in de karakterlerini sevmiyorum ama ne yapabilirim ki?
    Sonuçta her ikiside benim Ülke'min kimliğini taşıyorlar maalesef...

Ben de insan kazanma'nın derdindeyim....

VE KÜRT-TÜRK 10.000 YILDIR KARDEŞTİR!...
    AYIRIM YAPANLAR KALLEŞTİR....diyerek konuyu kapatmanızı rica ediyorum son yazım cvp vermem artık...Kendim'den birileri ile siyaset yapmam...

İSRAİL'Lİ yada AMERİKA'LI ile siyaset yaparım...

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı KAI-BODRUM Rumuzlu Üyeden Alıntı
    BAKIN HEMŞEHRİM!..
    SİZE BEN ANLATAMIYORUM BİRŞEYLER'İ.YADA ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ...

AHMET KAYA;Kürdüz ölene kadar demeden önce,Türküz ölene kadar diyebilecek bir haysiyet'e sahip insandı...Geçmişi araştırın öğrenirsiniz mutlaka!

Ve bir ödül töreni gecesin de Kürtçe Klip & Şarkı yapacağım dedik'ten sonra saldırı ve küfür'lü taciz'e uğradı...

Madem ben vatansever'im diyen diller bu ülke de yaşıyor;siz ve ben dahil bu kadar kin besleyecek delikan'lı ruhuna sahipsek sanat camiası'nda ismi kaybolacak onlarca hit sanatçı var...

Örneğin sizin hergün dinlediğiniz;Ayağında Kundura,Leylim Ley,Sarhoş vs. parçaları ile şöhret'e kavuşan İbrahim Tatlıses'iniz;Daha 2 yıl öncesine kadar BIJİ KURDİSTAN Û PESHMERGE(Yaşasın Kürdistan ve Peşmergeleri) diye horluyordu Barzani Köpekler'ine...Ama hâlâ ben ve siz onu dinleyebiliyoruz...

Ben bir Kürt olarak ne Ozan Arif'i nede Ahmet Kaya'yı karalamam...
    T.C aidiyet'ini taşıyan bir Kürt olarak ülke en az sizin kadar savunacak kadar asalet ve onur sahibi bir insanımdır...
    Benim gibi yüzbinlerce KÜRT gencide hazır buna emin olun...

Ayrıca Pkk işte bu kadar genç falan katletti falan yazmışınızeki doğu'lu binlerce aile ve kürt gencide can vermedi mi bu pkk'nın elinde?

Pkk'nın şırnak yoluna döşediği mayın ile İstanbul-Kuruçeşme de eğlenen jet sosyete çocukları can vermiyor!...

Ne oluyorsa yine biz Doğu'lu vatandaşlara oluyor...
    Ya köylü ölür yada bedel parası veremeyecek kadar yoksul gencimiz ölüyor...

Başbakanı'nın oğlu,cumhurbaşkanı'nın oğlu,Türkeşin oğlu,Ozan Arif'in oğlu,Tansu Çiller'in oğlu askerlik yapmışlar mı lütfen bir öğrenin de bana politika yapacakmısınız bakalım...

Ama en azından AHMET KAYA dediğiniz Zat;Bu ülke'nin askerliğini 18 ay yapmış bir insan...

Ozan Arif ne ise benim için,siz ne iseniz benim için,Ahmet Kaya'da benim için odur...

Ben onlarca Pkk'yı destekleyen site'ye üye oldum;Ve her seferin de Kürt-Türk kardeşliğini savunduğum için Ban'lanmış bir insanım...

Ben bağırmasını slogan atmasını bilmezmiyim Apo için?

Ama benim binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan,Dünya çapı'nda 110.000.000 nüfus'a sahip Kürt dil'imi 20 yıllık ve 3-5 bin çakal'ın kurduğu bir bebek katili örgüt ve onun ermeni lideri savunamaz...

Şun ülkemiz'in sadece iktidar partisinde kürt kökenli 80 tane milletvekili'miz var....

22 bakanımız'dan 13 tanesi yine kürt....

Ülke'yi şu an ön plan'a taşıyanlar'ın başın da yine kürt yurtdaşlar'ımız var...

Ama siz tutturmuş Ahmet Kaya şu bu...Ben de Ahmet Kaya'nın ve Ozan Arif'in de karakterlerini sevmiyorum ama ne yapabilirim ki?
    Sonuçta her ikiside benim Ülke'min kimliğini taşıyorlar maalesef...

Ben de insan kazanma'nın derdindeyim....

VE KÜRT-TÜRK 10.000 YILDIR KARDEŞTİR!...
    AYIRIM YAPANLAR KALLEŞTİR....diyerek konuyu kapatmanızı rica ediyorum son yazım cvp vermem artık...Kendim'den birileri ile siyaset yapmam...

İSRAİL'Lİ yada AMERİKA'LI ile siyaset yaparım...

BENİMDE SON CEVABIM OLACAK

Keşke sana inanabilsem....

Biz bunları çok yaşadık ve halada yaşamaya devam ediyoruzz. Eğer yazdığın gibiysen sana diyecek hiçbir sözüm yokturve olamazda.. Ama geçmişde yaşadığım tecrübeler içime kurt salıyor ve beni bunları yazmaya mecbur ediyor..

Askerde PKK dan kaçıyorum diye size sığınan, ekmeğinizi suyunuzu ve hattaa sigaranızı bile paylaştığımız kürt vatandaşlarımız (bunlara vatandaş denmez ama sözde vatandaşlar) gece olunca size silah sıkarsa , sen olsan yukarıda yazılanlara inanırmısın??? Devletin, bu milletin parasından maaş,silah,aş verip doyurduğu köy korucuları (bunlarda kürt vatandaşlarımız) yine bildiği herşeyi pkk ya sızdırıp kendiside pkk yla beraber ekmeğini yediği bu milletin evladına kurşun sıkarsa sen olsan yukarıda yazılanlara inanırmısınn?????????

Güneydoğuya terörden zarar görenlere yapılan yardımdan pay kapmak için gece kendi evine ve ahırına kendisi silah sıkıp gündüz devlete başvurarak tutanak tutturup gerçekten zarar görenler için yapılan yardımı haksız bir şeklide alanları görsen : kendini benim yerime koy,senin yazdıklarına inanırmısın???????

Konu ahmet kaya olduğu için onu yazdım. Ne güzel yazmışsın ibrahim tatlısesde aynıdır benim gözümde..

Ben sana ,sende aynısın demiyorumm.. Sadece yer deişelim bana ne kadar inanırsın??????????

Ama ben böyleyim diyorsan inşallah öylesin...

Ahmet Kaya askerlik yapmış diyorsun!! sana şunu sormak istiyorum: Nurettin Demirtaş da şimdi asker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Kabinede ki tüm kürt bakan ve milletvekillerinden haberdar olduğuna göre bu konuda bayağı bir mesafe almışsın.. Ama inşallah sen , senin dediğin gibisin..
    Sana şunu söylüyüm: Benim araplarla kürt lere hiçbir şekilde güvenim kalmamıştır..Millet olarakta TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR....

EĞER BEN BİR TÜRKÜM DİYORSAN BİZ DOSTUZ... Bunu söyleyemiyosan bizim burda tartışmamız artık yersizdir..
    İyi forumlar..(dostum)

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu