Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam,UEFA Kupası´nda turu geçtikleri ve taraftarlarına bol gollü bir galibiyet yaşattıkları için mutlu olduklarını söyledi. Ertuğrul Sağlam,ilk karşılaşmada elde ettikleri 2-1’lik galibiyetin, rövanşta rakip takımın oyuna bakış açısını değiştirdiğini bildirdi. Rakiplerinin İstanbul’a kazanmak ve turu geçmek için geldiğini ifade eden Sağlam, "Risk alacaklarını biliyorduk. Herkes şimdi rakibimizin kötü bir takım olduğunu söyleyecek. Ben aksini düşünüyorum.

Bu konu 1045 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Sağlam çok mutlu 1045 Reviews

Konuyu değerlendir: Sağlam çok mutlu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1045 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    621
    @bYMuH@mM£d76

Standart Sağlam çok mutlu

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam,UEFA Kupası´nda turu geçtikleri ve taraftarlarına bol gollü bir galibiyet yaşattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Ertuğrul Sağlam,ilk karşılaşmada elde ettikleri 2-1’lik galibiyetin, rövanşta rakip takımın oyuna bakış açısını değiştirdiğini bildirdi. Rakiplerinin İstanbul’a kazanmak ve turu geçmek için geldiğini ifade eden Sağlam, "Risk alacaklarını biliyorduk. Herkes şimdi rakibimizin kötü bir takım olduğunu söyleyecek. Ben aksini düşünüyorum. İyi bir takımları var ve bunu ilk yarıda gördük" diye konuştu. Sağlam, karşılaşmanın ilk yarısında kötü oynadıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:"İlk yarıda çok kötü oynadık. Oyuncularımızın turu garanti görmeleri ve 1-0 öne geçmemiz, belki onları rehavete sürükledi. Bize yakışmayan bir oyun ortaya koyduk. İkinci yarıda ise futbol oynamaya başladık ve etkili bir oyun sergiledik. Oyuncularımızı, ikinci yarıda ortaya koymuş oldukları mücadeleden dolayı kutluyorum. Taraftarımıza bol gollü bir maç izlettirdiğimiz ve sahamızdaki ilk resmi maçımızda farklı bir galibiyet aldığımız için mutluyuz."

Herpsi çok iyiydi
    Bobo’nun performansıyla ilgili bir soruya Sağlam, "Takımda birçok oyuncu gibi Bobo da iyi mücadele etti ve iyi oynadı. Gol attı ve attırdı. Bunun yanında somut olarak skora etki etmeyen arkadaşlarımız da takıma çok katkı sağladı" yanıtını verdi.Siyah-beyazlılar, yarın sabah yapacakları antrenmanla Konyaspor ile yapacakları Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarına başlayacaklar.

Katalinic, Beşiktaş'ı kutladıNK Siroki Brijeg Teknik Direktörü Ivan Kataliniç ise Beşiktaş’ı, galibiyeti nedeniyle kutladı.Kataliniç, 2 maçta da Beşiktaş’ın kendilerinden daha iyi oynadığını belirterek, "Bizim deneyimsizliğimiz ve yanlışlarımızı iyi kullanıp golleri de attılar. 1-0 Beşiktaş öne geçmişken birkaç iyi pozisyonumuz vardı. Bunları atamadık. Eğer maç 1-1 olsaydı değişik bir durum olabilirdi. Beşiktaş’ı kutluyorum" diye konuştu.

Öner: "UEFA Kupası'nda sonana kadar gitmek istiyoruz"
    Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, UEFA Kupası’nda sonuna dek gitmek istediklerini söyledi. Siyah-beyazlı takımın, NK Siroki Brijeg’i 4-0 yendiği maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kenan Öner, henüz yolun başında olduklarını belirterek, "UEFA Kupası’nda ilerlemek istiyoruz. İyi takımız, daha da iyi olacağız. İnşallah yarın da güzel bir kura çekeriz ve gruplara kalırız" dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sağlam çok mutlu

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1045

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔