Aşk... Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni aksam yedikleri değil uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti. Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün bu tatsız uyanış bitmeli.’ Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden sekile giriyordu. Süratle giyinerek dışarı çıktı. Bugüne kadar hiç bekletmemişti onu simdi de bekletmemeliydi.

Bu konu 3068 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
ask kaybetdi 3068 Reviews

Konuyu değerlendir: ask kaybetdi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3068 kez incelendi.

Konu: ask kaybetdi

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Yeni ask kaybetdi

Aşk...
    Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti.
    Yanmanın nedeni aksam yedikleri değil uyanır uyanmaz bugün
    yapacaklarının aklına gelmesiydi.
    Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti.
    Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı.
    Bitmeli dedi içinden her gün bu tatsız uyanış bitmeli.’
    Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden sekile giriyordu.
    Süratle giyinerek dışarı çıktı.
    Bugüne kadar hiç bekletmemişti onu simdi de bekletmemeliydi.
    İstanbul soğuk ve yağmurlu bir Nisan ayı yasıyordu.
    Genç adam gökyüzüne bakarak iç geçirdi; ’Bulutlar bizim yasayacaklarımızı biliyor. Onlar bile ağlıyor halimize...’
    BULUSMA VAKTI ...
    Artık Kadıköy iskelesindeydi. Birkaç dakikalık beklemeden sonra
    karsıdan kız arkadaşının geldiğini gördü.
    Simdi midesindeki ağrı daha da artmıştı. Beşiktaş’a geçtiler. Yolculuk
    sırasında hiç konuşmadılar.
    Genç kız sevgilisinin bu durgunluğuna anlam verememişti.
    Nereden bilecekti bugün ayrılık çanlarının çalacağını...
    Beşiktaş’a geldiklerinde bir cafe de
    oturdular.
    Genç kız anlamıştı sevgilisinin kendisine bir şey söylemek istediğini.
    ’Bana bir şey mi söylemek istiyorsun’ diye sordu. Genç ad*** gözlerini
    kaçırarak ’Evet’ dedi.
    Genç kız heyecanlanmıştı biraz da sinirlenerek ’Söylesene ne diye bekliyorsun’ dedi.
    Genç adam içini çektikten sonra ’Sence biz nereye kadar gideceğiz?’ diye sordu.
    Genç kız ’Bunu sorma gereğini niye duydun?’ diye yanıt verdi.
    Genç adam söze başladı...
    ’’Birkaç ay önce aksam 23.00 civarında sana telefon açıp senin için yazdığım şiiri okumak istemiştim.
    Sen bana ’Sırası mı simdi canim yaa isin gücün yok mu?’ demiştin. Özür dileyip telefonu kapatmıştım. Daha sonra da bu şiiri benden hiç istememiştin.
    Geçenlerde hasta olup yataklara düştüğümde arkadaşlarımla birlikte sen de gelmiş Meralin ’Sen şanslısın sevgilin sana bakar’ sözüne ’İşim yok da sana mı bakacağım annen baksın’ demiştin.
    Hatırladın mı?’’
    Genç kız ’Biliyorsun ben duygusallığı sevmiyorum.
    Hem hasta bakici gibi göründüğümü de kimse söyleyemez’ diye yanıtladı. Genç adam güldü ’Evet canim haklisin.
    Zaten olmak istesen de bu kalbi taşıdığın sürece hasta bakici hemşire falan olamazsın. Genç adam devam etti...
    Bana şimdiye kadar kaç kere sabahın erken saatlerinde güzel sözcüklerden oluşan bir mesaj çektin? Hiç... Hatta günün hiçbir saatinde çekmedin. Duygusallığı sevmeyebilirsin. Ama sen seni seven insanları da mutlu etmeyi sevmiyorsun.
    Hâlbuki ben senin tam tersine kendimden çok insanları mutlu etmeyi seviyorum. Seni tanıdığımdan beri her sabah her aks*** her gece yani seni andığım her saat tatlı bir mesajım vardı senin için biliyor musun? Seninle ben AKLA KARA gibiyiz. Genç kız anlamıştı ’Yani ne istiyorsun benden sair olmamı mı?
    Genç adam tekrar gülümsedi içinden. Dün gece verdiği ayrılık kararının ne kadar doğru olduğunu düşündü. ’Hayır’ dedi ’Sair olmanı istemiyorum.
    Olamazsın da...
    BIZ AYRILMALIYIZ. Ayrılırsak ikimiz için de en hayırlısı olacak.’ Genç kız şaşırmıştı
    ’Neden ama? Ben seni seviyorum. Senin de beni sevdiğini sanıyordum.’
    Genç adam iç çekerek ’Hayır canim sen beni sevdiğini sanıyorsun.
    Eğer beni sevseydin simdi başka şeyler konuşuyor olurduk’ dedi. Genç kızın gözleri yaşarmıştı. Genç adam cebinden çıkarttığı mendili uzattı genç kız gözyaşlarını silerek
    Sen bilirsin umarım beni bir başkası için bırakmıyorsundur...’ dedi. Genç adam ’Nasıl böyle bir şey düşünürsün senden başka kimse olmadı ve uzun zaman da olacağını sanmıyorum’ yanıtını verdi. Genç adam ve genç kız iki sevgili olarak oturdukları masada Artık iki yabancıydılar.
    Birkaç dakika sessizce oturduktan sonra Genç kız ’Kalkalım istersen’ dedi. Genç adam ’Ben biraz daha burada kalmak istiyorum istersen sen kalkabilirsin’ diye yanıtladı.
    Genç kız ’Tamam o zaman sana mutluluklar dilerim’ diyerek elini uzattı. Genç kızın sesi ve eli titriyordu. Genç ad*** İstersen arkadaş kalabiliriz’ dedi ve birbirlerine son kez sarıldılar.
    ’BEN DOGRU YAPTIM..." Genç adam doğru yaptığına inanıyordu.
    Eve döndüğünde yürümekten bitap bir haldeydi. Odasına girdi.
    Gece bitmek bilmiyordu.
    Sabah erken kalkıp ise gidecekti uyumalıydı.
    Birkaç saat sonra uykuya dalmayı başardı.
    Sabah 7’de saatin ziliyle uyandı.
    Evden çıkacağı zaman cep telefonuna baktı mesaj ve 10 cevapsız arama vardı. Yorgun olduğu için duymamıştı telefonun sesini. Aramalar ve mesaj sevgilisindendi. Heyecanla mesajı açtı şunlar yazıyordu:
    SADECE ONLARI SEVMEYI SEVDIM
    HEPSINI ONLARSIZ YASADIM DA
    BIR SENI SENSIZ YASAYAMIYORUM
    BU ASKI TEK KALPTE TASIYAMIYORUM
    SANA YEMIN GÜZEL GÖZLÜM
    BIR TEK SENI SEVDIM
    VE SENI SEVEREK ÖLECEGIM
    ELVEDA BIRTANEM... Genç adam şaşırmıştı.
    Onu tanıdığı günden beri ilk defa şiir alıyordu ve üstelik sabahın besinde yazmıştı. Heyecanla onu aradı telefonu Yabancı bir ses açtı. Genç adam ’’Nalân’ la görüşebilir miyim?’’Dedi.
    Ama karşısındaki ağlıyordu hıçkıra hıçkıra hem de... ’Ben onun annesiyim yavrum kızım bu sabah intihar etti. Gece sabaha kadar birilerini arayıp durdu. Sabah odasının ışığını sönmemiş görünce girdim. Yavrum kendini asmıştı.’

YIGILIP KALDI...
    Genç adam beyninden vurulmuşa döndü.
    Bir gün önceki mide ağrısının İki katini çekiyordu simdi.
    Olduğu yerde yığılıp kaldı...
    Birkaç ay sonra iki doktor konuşuyordu hastanede.
    Doktorlardan biri diğerine karsıdaki hastanın durumunu soruyordu.
    Doktor yanıt verdi...’Haaa o mu? Üç ay önce getirdiler. Kendisi yüzünden bir kız intihar etmiş.
    O günden sonra cep telefonunu elinden hic bırakmamış.
    Devamlı bir şeyler yazıp birine yolluyor.
    Geçenlerde merak ettim.
    O uyurken gönderdiği numarayı aradım.
    Numara 3 ay önce iptal edilmiş.
    Gelen mesajlarda bir şiir var.
    Bu adam duygusal mı bilmem ama benim anladığım Kadarıyla
    şiiri yazan çok duygusal biriymiş...
    "ÇEVRENIZDEKİ İNSANLARIN NE HİSSETTİĞİ YA DA NE DÜŞÜNDÜĞÜN DEN O KADAR da EMİN OLMAYIN BAZEN BİR KALBİN İÇİNDE NELER SAKLADIĞINI ÖĞRENDİĞİNİZDE
    HERSEY İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR..."

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ask kaybetdi

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 3068

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Aylin's

Çok güzeldi çok, Emine yine yapmışsın yapacağını bak yine hüzünlendim nerde benim mendilim

elimgünüm
    elimgünüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatın en tuhaf günü bugün olsa gerek. Sabah uyandığında onu bir daha göremeyeceğini bilerek uyanılan ilk gün, onun tatlı sesiyle günaydın demesini bir daha duyamayacak olmanın acısı çöker içine.. Kahvaltı yaparken onunla bir daha asla kahvaltı yapamayacağını düşünerek hiçbi şey yemden kalkarsın masadan. Saatler geçer günlük uğraşlarla kendini avutmaya çalışırsın ama gözün hep telefondadır acaba arayacakmı diye ama artık asla aramayacağını bilirsin saniyeler geçmez olur.. Kendini fotğraflarınıza bakarken bulursun bir anda. Aylardır bakmadığın fotoğraflar bir başka gelmeye başlar artık fotoğrafların içine dalıp o mutlu günleri yaşamak istersin.. keşke dersin keşke o gün gneş hiç batmasaydı zman dursaydı ve onunla o anı sonsuza dek yaşasam dersin... derken en çok sevdiğiniz şarkılar gelir kulağına, birbirinize sarılıp saece gözlerinizle konuştuğunuz saatleri bir daha yşayamayacağınızı düşünürken engel olamadığınız gözyaşalrınız süzülmeye başlar yanakarına doğru,gözyaşlarının tuzlu tadı dudaklarında hissedilince onu ilk öptüğün an gelir aklına ve niye böyle oldu diye sorgulamaya başlarsın yaşananları... Neydi o büyüyü bozan şey ? Alışma korkusumuydu, bağlanıpta kopamamanın korkusumuyudu sadece olanların sebebi ? Neydi neydi diye düşünürken o güne kadar hiç böyle duygular hissetmediğini, bir anda kendini dünyanın en iyi şairinden daha şair hissetmeye başalrsın. Demek ki onlar da ayrılığı yaşamışlardı,hüzünlü tüm aşk şarkılarının bir ayrılık hikayesi olduğunu düşünmeye başlayıp sende alırsın eline kalemi, bişeyler karalamya başlarsın.... Sonunda kuytu köşede saklı duran sezen aksu cdlerini bulup dinlemeye başlarsın. dinledikçe ağlarsın ayrılığın nedenleri silinir akar gider gözyaşlarınla beraber en sona yaşadığınız mutlu anlar kalır.........

telefonun yanı başında olduğunun farkına varırsın, onu aramak istersin çok geç olmadan çünkü yarın ayrılığın ikinci günüdür, ayrılığa alışmış olarak uyanacaksın.........))) hediyem olsun

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

harikaydi cok guzeldi
    bu gibi durumlarda dinledigin sarkilar bir baska gelir insana
    onsuz oldugunu dusunmek onsuz kalmak
    dilerim kimse esinde sevgilisinden ayrilmasin
    bu duruma gelmeden elimizdekinin degerini bilelim oyleyse saol aziz cok guzeldi
    acida olsa

Babacan076 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    48
    Konular
    18
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    553
    @Babacan076

Bir tek seni sevdiğim doğruydu…
    Ve bu doğru yüzünden hayatım yalana battı…
    Sen beni dışladığından beri beni sevenlere bir hayalet hediye ettin…
    Tepeden tırnağa aşka tepeden tırnağa özleme batmış bir hayalet…
    Bu hayaletin içinde beni değil seni gördüler hep.
    Çoğu bu hayalete dayanamayıp çekip gitti…
    Kimisi senin beni beklettiğin kapıda beni bekledi.
    Seni beklemekten yorulur, onunla birlikte çekip giderim diye buralardan…
    Ve ben en çok onların sevgisine inandım. En çok onlara derinden üzüldüm.
    Ve hep merak ettim, karşılıksız ve onca yıl bir hayaleti nasıl böylesine sevebildiler diye… Dünyanın iyi bir yer olduğuna ve yaşamak için çok sebep bulunduğuna bu insanların bir hayalete duydukları o akılalmaz, o sonsuz sevgileri yüzünden bir kez daha inandım…
    Seni unutmak için başladığı her aşkı yine seninle aldatan bir hayalete…
    Seninle kendini, bütün hayatını, düşlerini, çocuklarını, yaşadığı bütün acıları aldatan bir hayalete…
    Bir tek sana duyduğu sevgisi doğru olan, bu yüzden bütün hayatı büyük bir yalan olan hayalete…

Bir tek seni sevdiğim doğruydu…

elimgünüm
    elimgünüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yalcin ne içirsen )))) sen bele ask mask )

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

iyi bir yer olduğuna ve yaşamak için çok sebep bulunduğuna bu insanların bir hayalete duydukları o akılalmaz, o sonsuz sevgileri yüzünden bir kez daha inandım…
    Seni unutmak için başladığı her aşkı yine seninle aldatan bir hayalete…
    Seninle kendini, bütün hayatını, düşlerini, çocuklarını, yaşadığı bütün acıları aldatan bir hayalete…
    Bir tek sana duyduğu sevgisi doğru olan, bu yüzden bütün hayatı büyük bir yalan olan hayalete…

Bir tek seni sevdiğim doğruydu

her bir sozu ayri guzel her bir satiri ayri bi tad huzun aci
    sevgi dolu
    yorumlariniz icin okudugunuz icin tskler abemcan

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

"ÇEVRENIZDEKİ İNSANLARIN NE HİSSETTİĞİ YA DA NE DÜŞÜNDÜĞÜN DEN O KADAR da EMİN OLMAYIN BAZEN BİR KALBİN İÇİNDE NELER SAKLADIĞINI ÖĞRENDİĞİNİZDE
    HERSEY İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR..."

Yorumsuz....

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı

Yorumsuz....

tskler adminim

Bu hayaletin içinde beni değil seni gördüler hep.
    Çoğu bu hayalete dayanamayıp çekip gitti…
    Kimisi senin beni beklettiğin kapıda beni bekledi

Etiketler