http://img.webme.com/pic/g/gizliilimler/16es.gif Cennet Ehlinden Olmak İçin Şu duâyı yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse gece olmadan ölürse Cennet ehlinden olur. İnanarak gece okuyan sabah olmadan ölürse Cennet ehlinden olur. Allahümme ente rabbî lâ ilâhe illâ ente halâktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va’dike mesteta’tü eûzü bike min şerri mâ sana’tü ebûü leke bi ni’metike aleyye ve ebûü bizenbî fağfir lî feinnehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente. (45) Allahım sen benim

Bu konu 1334 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Cennet Ehlinden Olmak İçin 1334 Reviews

Konuyu değerlendir: Cennet Ehlinden Olmak İçin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1334 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Cennet Ehlinden Olmak İçin

Cennet Ehlinden Olmak İçin

Şu duâyı yakîn ile inanarak gündüz okuyan kimse gece olmadan ölürse Cennet ehlinden olur. İnanarak gece okuyan sabah olmadan ölürse Cennet ehlinden olur.

Allahümme ente rabbî lâ ilâhe illâ ente halâktenî ve ene abdüke ve ene alâ ahdike ve va’dike mesteta’tü eûzü bike min şerri mâ sana’tü ebûü leke bi ni’metike aleyye ve ebûü bizenbî fağfir lî feinnehû lâ yağfirüzzünûbe illâ ente. (45)

Allahım sen benim Rabbimsin. Senden başka ilâh yoktur. Sen beni yarattın. Ben de senin kulunum. Gücüm yettiği kadar senin va’din ve ahdin üzerineyim. Yaptıklarımın şerrinden sana sığınırım. Senin bana verdiğin ni’metini îtiraf ederim. Günahımı da îtiraf ederim.Beni mağfiret et. Çünkü günahları ancak sen bağışlarsın.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Cennet Ehlinden Olmak İçin

Kategori: Dualar, Ayetler, Hadisler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1334

Etiketler