1) Erkekler, kadınların bazen diğer zamanlardan birazdaha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kırılan bir kalbi bile onaracaktır. 2) Erkekler, kadınların bazı durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadının istediklerini yaptırtmak için birbirinden kurnazca numaraları vardır. Erkeklerin tahmin ettiği kadar saf bir kız yoktur. 3) Kadınlar bir takım şeyleri inanılmaz alttan alırlar. Hiçbir erkek kadının alttan aldığının

Bu konu 2486 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmedikleri 10 Şey 2486 Reviews

Konuyu değerlendir: Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmedikleri 10 Şey

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2486 kez incelendi.

~E.D.A~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    553
    @~E.D.A~

Standart Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmedikleri 10 Şey

1) Erkekler, kadınların bazen diğer zamanlardan birazdaha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kırılan bir kalbi bile onaracaktır.

2) Erkekler, kadınların bazı durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadının istediklerini yaptırtmak için birbirinden kurnazca numaraları vardır. Erkeklerin tahmin ettiği kadar saf bir kız yoktur.

3) Kadınlar bir takım şeyleri inanılmaz alttan alırlar. Hiçbir erkek kadının alttan aldığının farkına varamaz. Tartışmaların alt yapısında genelde bu vardır.

4) Ev işleriyle uğraşmaktan çok yorgun düştüklerinde bile erkekler, kadınların maruz kaldıkları bu Çin işkencesini görmezden gelerek azimle evin durumundan yakınırlar.

5) Kadınların kumandayı ele geçirdiklerinde neler yapabileceklerini ve bundan nasıl bir huzur duyabilceklerini bilmezler.

6) Arabayı kadınlar kullanırken erkeklerin yaptıkları eleştirileri, kadınlar aslında duymazdan gelirler. Kadınlar ehliyetlerinin cikletten çıkmadığını bilirler.

7) Erkekler, taciz edilen kadınların neler hissettiklerini asla bilemeyecekler. Gündelik hayatta kadınları taciz etmeye bir marifetmiş gibi devam edecekler.

8) Erkekler, kadınlarla kavga ederlerken, güleryüz ve tatlı dille her şeyi halledebileceklerini bir türlü farkedemezler. Bozulan ilişkilerdeki temel sorun belki de güleryüz eksikliğidir.

9) Erkekler, futbol seyrederken kadınların neler hissettiklerini anlayamazlar. Varsa yoksa tuttuğu takımın galip gelmesidir, akıllarından geçen... Televizyonda maç seyreden bir erkek, yanındaki kadının değerini çoktan unutmuştur.

10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli olduğu yerlerde bile, erkekler aslında haklı olduklarını savunurlarken, yinede kadınların hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler
    ..

alinti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmedikleri 10 Şey

Kategori: Anketlerimiz..

Konuyu Baslatan: ~E.D.A~

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 2486

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

10) Bu dokuz maddenin dokuzunun da geçerli olduğu yerlerde bile, erkekler aslında haklı olduklarını savunurlarken, yinede kadınların hissettiklerini hiçbir zaman bilemeyecekler..

kesinlikle bilmeyecekler kesinliklee helal kadinlara

-------------------------------------
    ------------------------------------- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ASLANDA BİLİYOLAR AMA BİLMEMEZLİKTEN GELİYOLAR BENCE ÇÜNKÜ BİZ ONLARDAN DAHA AKILLIYIZ BUNU KABULLENEMİYOLAR EDEMEYECEKLERDE ONLARIN GÖZÜNDE BİZ SAÇI UZUN AKLI KISAYIZ........NE MUTLU Kİ BİZE BİZDEN KORKANLARDA VAR.....HEHEHEHEH

ARTIK KORKUYOR

Amatörce boks yaptığını, isterse eşi gibi 10 kişiyle fiziki olarak başa çıkabileceğini belirten Demirtaş, "Ama ben aşk adamıyım ve sevdiğim insanı kıramam, üzemem. Sevdiğimi üzersem, içindeki aşkı da üzdüğümü düşünürüm. Kötü bir şeyler yapmasından korktuğum için 4 gün otomobilde kaldım. Son çare avukatımdan yardım istedim. Severken, âşık olurken, yalansız dolansız anlatırken, karşımdakinin de aynı duygular ve aynı düşünceler içinde bana yaklaştığını sandım" diye konuştu. "Sayısı az da olsa kadınların şiddetine uğrayan hemcinslerime örnek oldum" diyen Demirtaş, "Karısından fiziki dayak yiyen adam görünmem dışında beni inciten bir şey yok. Hukuk mücadelesini kazandım. Uzun süre hayatımda kadın olmayacak. Ama hiç olmayacak değil. Bende bu kalp varken, bu aşk varken yine âşık olabilirim. Ama şu an kadınlardan korkuyorum. Bu yüzden, kadınlara da, aşka da oldukça uzaktayım diyebilirim" dedi.

İŞTE SONUÇ

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı Maralim_45 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    ASLANDA BİLİYOLAR AMA BİLMEMEZLİKTEN GELİYOLAR BENCE ÇÜNKÜ BİZ ONLARDAN DAHA AKILLIYIZ BUNU KABULLENEMİYOLAR EDEMEYECEKLERDE ONLARIN GÖZÜNDE BİZ SAÇI UZUN AKLI KISAYIZ........NE MUTLU Kİ BİZE BİZDEN KORKANLARDA VAR.....HEHEHEHEH

ARTIK KORKUYOR

Amatörce boks yaptığını, isterse eşi gibi 10 kişiyle fiziki olarak başa çıkabileceğini belirten Demirtaş, "Ama ben aşk adamıyım ve sevdiğim insanı kıramam, üzemem. Sevdiğimi üzersem, içindeki aşkı da üzdüğümü düşünürüm. Kötü bir şeyler yapmasından korktuğum için 4 gün otomobilde kaldım. Son çare avukatımdan yardım istedim. Severken, âşık olurken, yalansız dolansız anlatırken, karşımdakinin de aynı duygular ve aynı düşünceler içinde bana yaklaştığını sandım" diye konuştu. "Sayısı az da olsa kadınların şiddetine uğrayan hemcinslerime örnek oldum" diyen Demirtaş, "Karısından fiziki dayak yiyen adam görünmem dışında beni inciten bir şey yok. Hukuk mücadelesini kazandım. Uzun süre hayatımda kadın olmayacak. Ama hiç olmayacak değil. Bende bu kalp varken, bu aşk varken yine âşık olabilirim. Ama şu an kadınlardan korkuyorum. Bu yüzden, kadınlara da, aşka da oldukça uzaktayım diyebilirim" dedi.

İŞTE SONUÇ
    muhahahaahahaha haklisin yasasinnnnnnn kadinlar erkeklereee olummm

Etiketler