bir gün aşk,nefret,düşüncesizlik,hırs kısaca tüm duygular toplanmışlar. canları sıkıldığı için bir şeyler yapmak istemişler. aralarından biri saklanbaç oynıyalım demiş. düşüncesizlik düşünmeden atlamış ben ebe olucam diye. sonra saymaya başlamış.herkes saklanıyormuş.hırs bir çuvala saklanmaya çalışmış ama çuvalı yırtmış . mutluluk göle saklanmış ama suyun altında duramadığı için oda yakalanmış düşüncesizlik saymaya devam ediyomuş.aşk ise saklanmaya yer bulamamış. düşüncesizlik sayıyormuş 89, 90

Bu konu 2266 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
AŞkin GÖzÜ 2266 Reviews

Konuyu değerlendir: AŞkin GÖzÜ

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2266 kez incelendi.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Standart AŞkin GÖzÜ

bir gün aşk,nefret,düşüncesizlik,hırs kısaca tüm duygular toplanmışlar. canları sıkıldığı için bir şeyler yapmak istemişler. aralarından biri saklanbaç oynıyalım demiş. düşüncesizlik düşünmeden atlamış ben ebe olucam diye. sonra saymaya başlamış.herkes saklanıyormuş.hırs bir çuvala saklanmaya çalışmış ama çuvalı yırtmış . mutluluk göle saklanmış ama suyun altında duramadığı için oda yakalanmış düşüncesizlik saymaya devam ediyomuş.aşk ise saklanmaya yer bulamamış. düşüncesizlik sayıyormuş 89, 90 ,91 aşk son çare olarak dikenlerin araına atlamış. düşüncesizlik herkesi bulmuş ama aşkı bulamamış o sırada içlerinden biri aşk dikenlerin arasında demiş. düşüncesizlik bir sopa ile dikenlere vurmaya başlamış. aşk yüzünü tutarak dikenlerin arasından çıkmış. yüzü kanıyormuş bir süre sonra aşkın kör olduğunu fark etmişler. düşüncesizlik sormuş senin için ne yapa bilirim diye . aşk düşüncesizliğe sen bundan sonra benim gözün olucaksın demiş.
    o günden sonra aşkın gözü kör olmuş . düşüncesizlik ise aşkın gözü olmuş

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: AŞkin GÖzÜ

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2266

NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!
    Yeşil çay, siyah çay, Çay dünyanın gürültüsünü unutmak için içilir...

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

"Aşkın gözü kördür" sözüde sanırım bu mini hikayeden yola çıkılarak söylenmiş.Aşkın gözü körde olsa düşüncesizlikte olsa yaşanması gerekiyorsa yaşanıyor.Buna düşünceli olmakta engel olmuyor.
    Teşekkürler.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

men teşekkür edirem Dygsuz mende bi ara kör oldum şenerşenin misalı Şükür iyiyem.
    NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!
    Yeşil çay, siyah çay, Çay dünyanın gürültüsünü unutmak için içilir...

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Azerhan
    Azerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mecnuna sormuslar .ey mecnun sen su leylayı neden sevirsen cirkin deyilmi o..
    bugüne kadar beyenen olmamıs ve beyenende olmadı senden baska.
    mecnun:ah ah keske menim gözleirmle leylama bakablseydiniz.
    ona bakmaya göz deyil yürek ister...
    bu konuda tam emin deyilim.sadece duydugum ve hatırladıgım kadarıyla yazdım.tam olarak bilen varsa düzeltme yaparsa sevinirim.!!!!!!!!!!!!!!!!TESEKKÜRLER!!!