Sakın kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin. Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım. Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla

Bu konu 3599 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...
Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin 3599 Reviews

Konuyu değerlendir: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3599 kez incelendi.

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin

Sakın kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin.

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız...

''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen...

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz.

Bir kere onu gerçekten seviyor olmanız lazım. Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karıştırmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, bir saat eksik uyumayı göze alabileceksiniz onu daha çok görmek uğruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, elini tutmak da önemli olacak başka şeyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ''Sevgilimsin'' de demiş olduğunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onu özleyecek, düşünecek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çıktıgından beri kulak değil gözler telefonda) aramanızı beklediğini unutmayacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yarın, öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, aynı zamanda ''Free takılalım'' da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o aşktan söz ederken siz ''Ben almayayım, alana da mani olmayayım'' demeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona sürprizler yapmayı, ufak hediyeler almayı ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, ona şiirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksınız da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, şarkıdaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapısında bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, belki ömrünüzün sonuna kadar değil ama hiç olmazsa yarın, öbür gün de seveceğinizden emin olacaksınız.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, aynı zamanda ''Free takılalım'' da diyemeyeceğinizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o aşktan söz ederken siz ''Ben almayayım, alana da mani olmayayım'' demeyeceksiniz.

Nasıl?

Çok mu zor?

Fazla mı zahmetli?

İnsanın birini sevip sevmediği tam da böyle belli oluyor arkadaşlar. Sevmeyince ''iş'' gibi geliyor bütün bu saydıklarım.

O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz. Bu kadar basit. Bir gün farkında olmadan bütün bunları yapıyor olduğunuzu görünceye kadar.

Şimdi ''Ne var bunda? Keşke herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese'' diye düşünenler olacaktır.

İyi. O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek. ''Seni seviyorum'' orta malı olsun. Zaten oldu olacağı kadar
    Alinti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: -

Cevaplar: 15

Görüntüleme: 3599

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    718
    @Apancene

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz. emeğine sağlık

aybala__@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    66
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    619
    @aybala__@

iki kelime sorumlulukla beraber cok seyi ifade ediyor lakin

konunun sonundada yazıldıgı gibi orta malı malesefki önemini yitirdi sevginin

duygunun ifadeside,amacıda cıkar menfaete dönüstü..yüreği gercekten temiz

gercekten seni seviyorum kelimesinin hakkını veren cok az insan var ...

paylasım için tesekkür ler...

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    599
    @Watan

Alıntı aybala__@ Rumuzlu Üyeden Alıntı

Bu ne gözel yorumdu ay aybala helal olsun. Kesinlikle sana katılı--yorum..

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda..
    Ay azeri giz ahan bu söz menim başıma daş kimin tüşdü.
    Ele gızardımki ahan belece oldum bax

-

Alıntı apancene Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde hakkını vereceksiniz. emeğine sağlık
    Begendiginize sevindim tskler....
    Sevgi kolay bulunmiyan bir duygudur bulundugunda ise kaybedilmemeli degeri bilinip hakkida verilmeli

-

Alıntı aybala__@ Rumuzlu Üyeden Alıntı

Size katiliyorum aybala...
    Malesef günümüzde gercekten önemini yitirdi ama su varki öneminden ve degerinden dejenere olmamis sevgi...degisen bir sey varsada o insandir..sevgi yine aynidir ve tazeligini hep korur..
    Hakkini verebilenlerden olabilmemiz dileklerimle...
    Yorum ve begeniniz icin tskler..

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    599
    @Watan

Alıntı Azeri_Giz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Size katiliyorum aybala...
    Malesef günümüzde gercekten önemini yitirdi ama su varki öneminden ve degerinden dejenere olmamis sevgi...degisen bir sey varsada o insandir..sevgi yine aynidir ve tazeligini hep korur..
    Hakkini verebilenlerden olabilmemiz dileklerimle...
    Yorum ve begeniniz icin tskler..
    HANİ BANA, HANİ BANA ? :p

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde eyer onu üzerseniz göğsünüzün sol tarafında bir yanma bir ağrı hissetmelisin..

Eklemen çok güzel Azeri gız ama bence en önemli olan yukardakini unutmuşsun bende ekliyim dedim. Emeğine sağlık paylaşım için.
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

-

Alıntı watannn Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bu ne gözel yorumdu ay aybala helal olsun. Kesinlikle sana katılı--yorum..

Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde, o biri en az tuttuğunuz takım kadar önemli olacak hayatınızda..
    Ay azeri giz ahan bu söz menim başıma daş kimin tüşdü.
    Ele gızardımki ahan belece oldum bax
    Kissadan hisseye pay cikarabildiyseniz ne mutlu:p

-

Alıntı Aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Birine ''Seni seviyorum'' dediğinizde eyer onu üzerseniz göğsünüzün sol tarafında bir yanma bir ağrı hissetmelisin..

Eklemen çok güzel Azeri gız ama bence en önemli olan yukardakini unutmuşsun bende ekliyim dedim. Emeğine sağlık paylaşım için.
    Tskler Aybalam...
    Haklisiniz eger seni seviyorum dediginde taa yüreginin derinliklerinden gelerek seslendiginde icinde firtinalar kopmali tüm zerrene kadar bunu hissedebilmelisin..Sadece dil degil her bir zerren seviyorum diye haykirabilmeli...
    Bunu hissedebilenlere ne mutlu....
    Güzel bir ekleme ve hatirlatmaydi tskler...